Yurtdışı Harcırah

  • Konbuyu başlatan gamze_
  • Başlangıç tarihi
G

gamze_

Ziyaretçi
Merhabalar; fuarlardaki teşvikler gibi yurdışına iş amaçlı gidildiğinde (yurtdışında pazar araştırması adı altında) yapılan harcamalar (konaklama ve yemek giderleri) faturalandırıldğında devlet şirkete belli bi oran üzerinden bunu geri ödüyormuş şirket olarak yapmamız gereken işlemler neler acaba yardımcı olursanız sevinirim....
 

FERCEY

Katkı Sunan Üye
Üyelik
16 Eyl 2008
Mesajlar
219
Konum
İstanbul
Ynt: yurtıdşı harcırah

bu konuda dış ticaret müsteşarlığından bilgi alabilirsinizi.
 

bulent249

Fenomen Üye
Üyelik
27 Ara 2006
Mesajlar
4,174
Konum
ADANA
Ynt: yurtdışı harcırah

Bakanlar Kurulu?nun 27.12.1994 tarih ve 94/6401 sayılı ?İhracata Yönelik Devlet Yardımları?na ilişkin Kararı?nın 4. maddesinin verdiği yetkiye dayanarak istihsal edilen, Para-Kredi ve Koordinasyon Kurulu?nun 21/10/2006 tarih ve 2006/6 sayılı Tebliğ?i ile söz konusu Tebliğ?de değişiklik yapılmasına dair 98/13 sayılı Tebliğ?i çerçevesinde...
 

bulent249

Fenomen Üye
Üyelik
27 Ara 2006
Mesajlar
4,174
Konum
ADANA
Ynt: yurtdışı harcırah

İhracatçı birlikleri teşvik servislerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tebliğ ekinde açıklamalar ve doldurulması gereken formlar mevcut...
 
G

gamze_

Ziyaretçi
Ynt: yurtdışı harcırah

bülent bey tşk ederim verdiğiniz bilgi için biz şirket olarak ztn İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birliği'ne (İMMİB) üyeyiz ordan ayrıntılı bılgıyı alırım ozaman ...iyi çalışmalar
 

Benzer konular

Üst