Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

Arkadaşlar,Yusuf Sürmen komisyondan istifa etti mi? İzmir oda,yalanlamadı fakat doğrulamadı da.Yine pala
dökmüş milleti.Şayet oran yine %8 lerde ise odaların baskısı sonucu istifa etmiş olabilir diye düşünüyorum.Bilgilerimizi buradan paylaşalım.

Ynt: Yusuf Sürmen istifa edip, komisyondan ayrılmış.?

öyle bir söylenti var inş. doğrdur

nedense her sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra böyle söylenti çıkıyor.bence yalandır inanmayın.keşke öyle bişey olsa ama yasal süresi 2012 martta bitiyor

Merhaba Arkadaşlar

Özlem k (zeyna 78) den aldığım bilgiye göre yusuf sürmen komisyondan ayrılmış...kesin ve net bir bilgidir..

böyle bir söylenti olduğunu duymuştum... fakat dikkat ederseniz her sınav öncesi çıkarıyorlar bu tür söylentileri..

Yanlız yasal süresinin dolmasından bahsetmiyoruz,İstifa etmiş.Dershanelerde destkeliyor pek yanlış olacağını düşünmüyorum,umarım yanılmam.

inşallah doğrudur... bol keseden haklar birer birer gidiyo, çoğu kişinin de tek ders finansal kaldı, bi çözüm bulunması lazım bu duruma yoksa çoğu kişi ys yüzünden dosya yakacak :mad:

En son ben cumartesi Yücel Bey'e bu söylentiyi sorduğumda böyle birşey yok dedi.Bu söylentiyi söyleyen arkadaşlar kaynağınıda kesin söyleseler çok iyi olacak.

hocaya mail atanlar vardı ne oldu? cevap geldimi yusuf hocadan görevinin başında mı değil mi?

kaynak türmob delegesinden arkadaşlar...kesin bilgidir..

bu bilgi sağlamdır arkadaşlar. Özlem ablaya bende sordum evet ayrılmış dedi. bazı konularda bazı arkadaşlar her sınav dönemi böyle muhabbetler çıkar yazmış ama herkes şunu iyi bilsinki bu forumda bende değil çok kimse komisyondaki hocanın yusuf sürmen olduğunu, adamın sorularını notlarını Özlem abla ve arkadaşları sayesinde öğrendik. hatta Özlem abladan rica ettik bizlere Trabzondan palanın notlarını getirtti ve adreslerimize tek tek kargo yaptı. bu yazılanlardan sonra isteyen inansın isteyen pala korkusu ile mart dönemine hazırlansın.

özlem hanım a bende güvenirim.gerçekten delegeden bilgi aldığına da eminim.Yeni gelenin ondan kötü olma ihtimalide var ama bunu da düşünerek çalışmak lazım.Geçmiş dönem kolay sorulan sınavları da tekrar gözden geçirmek gerek.

Zora da hazırlanalım.Kolayı çerez gelsin.

bana göre hocanın sorularından değilde cevapları değerlendirmesinde sıkıntı çektik. neticede kim gelirse gelsin hesap planından soracak ama yusuf s gibi insafsızca değerlendirme yapmaz inşallah yeni gelen.

eğer gidip gitmediğinde ikilme yaşıyorsak geçmiş yıl ve sürmenin sorduğu soruları çözüp hangi hesaplarda farklı kayıtlar yapılmış onlara dikkat etmeliyiz

y.s. de öcü gibi oldu
gittiyse çalışın ve geçin derim daha kolay olacağı kesin ama gelirse çok kişini dosyasını yakar

akseker ' Alıntı:
bana göre hocanın sorularından değilde cevapları değerlendirmesinde sıkıntı çektik. neticede kim gelirse gelsin hesap planından soracak ama yusuf s gibi insafsızca değerlendirme yapmaz inşallah yeni gelen.

evet katılıyorum sonuçta bir muhasebecinin pratik yorumu ile bir üniversite hocasının teorik yorumu bizi sıkıntıya soktu. aynı zamanda teorikte olmayan sorularda sorunca sokıntımız ikiye katlandı.

umarım istifa etmiştir de kurtuluruz ys belasından.. söyleyemiyorum millete tek ders muhasebe diye yaa... :)

e diyelimki Yusuf Hoca istifa etti... bu iyi habermi kötü habermi karar veremedim ...

yerine kim gelecek ve tarzı nedir , nasıl çalışıcam ki ben şimdi??

Yusuf hoca yüzünden basit bi muhasebe kaydını bile unutmuş durumdayım , MArt sınavında kolay sorular çıksa ''bunda bi bit yeniği var!'' diye saçmalıycam kesin offf....

birde bu adam komisyona gelmeden önce muhasebeden kalan kimse olmuyordu, herkes muhasebe dersine çalışmadan giriyordu, bilanço gelir tablosunu bırakın eksik yevmiye ile 50 nin üstüydü notları hep, mart 2010 ve sonrasındaki bu 3 sınava rast gelen bizler, bu adamın gazabına uğradık, tek dersten, daha önceden herkesin çalışmadan verdiği dersten, günlerce çalışıp geçeme. işte işin bu tarafıda insanın zoruna gidiyor...

tek dersim muhasebe kaldı ve son 2 hakkım, inş. gitmiştir bi daha dönmemek üzere,muhasebeden kaldım demeye insan utanıyorrrr