Yeni profil mesajları

Arkadaşlar merhaba Tesmer Suse V4 e-USE(Zorunlu Stajyer Eğitim) ders videoları ve dönem derslerine ait sınavlarını geçmekte zorlanan var ise yardımcı olabilirim.
tesmer-suse-v4@hotmail.com
Merhaba. Siz firma 2 senelik deyince, işçilerin o firmadaki çalışmalarından ötürü kazanamadığı şeklinde anladım. O zaman başvurmanın bir anlamı yok.
Merhaba cevabınız için. Bir işletmenin hiçbir çalışanı kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayacaksa eğer yani hiçbiri şartları taşımıyorsa bu durumda kısa calismaya dönmenin bana ne faydası olacak ki?
Zorunlu Staj Eğitimini geçip bitirmediyseniz size yardımcı olabilirim geçmeniz konusunda mail atmanız yeterli

tesmer-suse-v4@hotmail.com
Ferhat bey merhaba,
Elinizde acaba inşaat işiyle alakalı iş ortaklığı sözleşmesi Mevcut mu?
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın
Merhaba ender bey kredi vergi bağkur borçlu bir şirketi başkasına seyrettiğimiz zaman benden çıkar mı yoksa bende mi kalır borçlar
Sekiz yıldır aynı iş yerinde çalışmaktayım şirket belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalatıyor.sözleşmeden deneme süresi en fazla iki aydır diyor bu süre zarfında yetersiz kalınırsa sözleşme tazminatsız ve İhbarsız pes edilir yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
merhaba,
Sgk Taşeron kapanışı yaparken sgk priminin ödenmiş olması gerekiyor mu?
Merhaba arkadaşlar. İsmim Furkan. Dikkat güçlendirme seti üreten bir yayınevinde çalışıyorum. Danışmak istediğiniz bir mesele olursa mesaj atabilirsiniz.
Ferhat bey iyi günler doktora öğrencisiyim tfrs ya da bobi frs ile ilgili bir tez yazmak istiyorum.Ancak sanki bütün konular hakkında yazılmış gibi ya da buldugum konular yüksek lisans seviyesinde oluyor. İşin içinde olan bir uygulamacı olarak sizin tfrs konularina daha geniş bir perspektiften baktiginizi düşünüyorum. Acaba bana yardımcı olabilir misiniz? Bir yönlendirme yapabilir misiniz? Teşekkürler.
Netten Brüte, Brütten Nete Ücret Hesaplama Programı nı indiremiyorum. yardımcı olabilir misiniz.