050534 kullanıcısının son içeriği

1. 0

SGK Hizmet Dökümü

Teşekkür ederim cevabınız için
  2. 0

SGK Hizmet Dökümü

Merhabalar Bir konu hakkında Bilgi almak istiyorum Bir işyerinde çalışan emekçiyim 5 Bin TL maaş alıyorum SGK hizmet dökümü ne baktığımda bürut ücretin asgari olarak yattığını gördüm bu durumu iş verenime bildirdim oda hemen düzeltiriz dedi şimdi baktığımda şöyle Bir şey yazıyor alt alta acaba...
  3. 0

Mahkeme Süreci

Tahsin bey malum avukat kardeşlerimiz yoğun olduğu için iletişimde biraz sorun olabiliyor dava konusu işveren SGK'ya gerçek ücret üzerinden SGK primlerimi yatirmadiğı için resmi bayramlarda çalıştırıp mesai ücreti vermediği yıllık izinlerimi kullandirılmaması ve ücretini ödememesi gerekçesi ile...
  4. 0

Mahkeme Süreci

Merhabalar bugün iş mahkemesinde ikinci duruşmam yapıldı mahkemeye sunmuş olduğumuz iki tanıkta hakim tarafından dinlenildi tanıklar maaşların asgarî kısmını bankadan geri kalanı elden aldıklarını resmi tatillerde çalışıldığını ama mesai ücreti almadıklarını haftanın 5 günü 11 saat...
  5. 0

E-Devletten Emeklilik Başvurusu

Merbaha Umarım konuyu Doğru sayfaya açmışım dır Bir yakınım 6 gün sonra 3600 den 4/a kapsamında emekli olacak sgk ya gitmeden e devleten üzerinden emeklilik başvurusu yapıyor mu ? yapılıyor ise e devlet üzerinden nereden başvuru yapacağımızı bilen arkadaşlar yazarsa memnun olurum malum...
  6. 0

İş Mahkemesi Tanık Beyanları

Değerli arkadaşlar daha öncede konu başlığı açmış olduğum üzere haklı nedene dayalı istifaya dair kıdem tazminatı, fazla mesai ,yıllık izin ve resmi tatil ücretlerini alacakla alakalı mahkeme süresince izlemem gereken yolla alakalı bilgi alış verişi için bu konuyu açmak istedim Bugün işverenle...
  7. 0

Fazla Mesai

Merhabalar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum bir iş yerinde 3 yıl dır çalışmaktaydım iş sözleşmemi tek taraflı haklı nedenle fesih ettim fesih gerekçelerim fazla mesai ve ulusal bayram mesai ücretleri ödenmemesi yıllık izinlerimin tamamını kullandırılmaması agi min verilmemesi aldığım...