zirve

_GULSEN_ kullanıcısının son içeriği

1. G

Huzur Hakkı Bordro örneği

Arkadaşlar şirketinde huzur hakkı ödemesi yapan varsa bordro örneği paylaşırsa sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  2. G

İşyeri Hekimi

Öncelikle herkeze kolay gelsin,Elinde işyeri hekimi sözleşmesi olan arkadaşlar örnek sunarsa çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.
  3. G

SGK Sitesinde sorun..

Herkeze iyi akşamlar diliyorum.Saatlerdir sgk sitesinden işverenlerden işçi ve giriş çıkış bölümüne giremiyorum..genel olarakmı bir sorun var.Aynı sorunla karşılan arkadaşlar varmı ?
  4. G

SGK'nın Anlamsız ek bildirge isteme sebebi

2008 yılında işletmeye sgk dan yoklma memurları geliyor ve çalışanlara ücretlerini ve iş başı yaptıkları tarihleri soruyor buraya kadar herşey normal gidiyor.Hiç bir sorun yok tuttanaklarını tutup personelden imzalarını aldıktan sonra gidiyorlar.2010 haziran ayında elime sgk dan yazı...
  5. G

İşe giriş bildirgesinde bölge çalışma nosu gözükmüyor.

Öncelikle herkeze iyi çalışmalar diliyorum. İşe giriş bildirgesinde bölge çalışma numarasının çıkmadığını fark ettim ( satır no:22 ) e-bildirgeden işyeri işlemlerini kontrol ettim bölge çalışma dosya numarasında herhangi bir sorun yok,yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.
  6. G

Emekli Çalışan Hakkında

Öncelikle herkeze iyi çalışmalar diliyorum.İş yerimizde bahçevan olarak görev yapan kişi için, emekli işlemlerini yaptık ve 01.06.2009 tarihi itibari sgdp kesintisi uygulanacak,ancak çalışan kişinin ücreti 500 tl +agi yanlız e-bilgirge kabul etmiyor asgari ücretten düşük olamaz diye yani bürüt...
  7. G

Bölge Çalışma Ek-1

Üstadlar herkeze öncelikle kolay gelsin. Mayıs ayı ek-1 gönderirken bir kişiyi unutmuşum, ek olarak bir üst yazıyla göndersem, herhangi bir sorun çıkarmı ? Zamanında verilmedi diye işlem uygulanırmı ?
  8. G

İş Yeri Hekimi

İş yeri hekimliği için anlaştığımız doktorun kendi polikıliniği var ve bağkur kayıtlı ben bu kişiyi iş yeri hekimi olarak ssk ya girişini nasıl yapacağım, ssk ya ne şekilde bildireceğim ? cevaplarınız için şimdiden tşkler.
  9. G

2009 Asgari Ücret ??

2009 ocak ve temmuz arası asgari ücret büyükleri ele alırsak bürüt 666 tl net ise 527,13 tl dir. Net asgari ücrete bekar bir kişiye uygulanan agi de dahil edilerek hesaplanmıştır peki biz asgari ücret 527,13 tl olarak mı bordroya kişinin ücet hanesine yazacağız, yoksa ( ücret dışında ilave...
  10. G

işçi çıkış bildirimi lütfen dikkat

işçi çıkış bildiriminde 09.10.2008 tarihine kadar yaptığımız işlemler kayıtlarda bulunamıyor.02.10.2008 tarihinde işten çıkan personeli sorgulattığım zaman kayıt bulanamadı yazısıyla karşılaşıyorum sistem bankot numarası vermediği için bu işlemi kayıtlarına almamış peki şimdi ne olucak?????
  11. G

Ölen Kişinin Bildirimi

Herkeze iyi çalışmalar arkadaşlar bir soru yönelteceğim, bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. İşyerinden 16.17.18-09 tarihlerinde işletmeden rahatsızım diyerek izin alan bir personel hastaneye yatıyor ve 30.09.2008 tarihinde evinde oksijen yetmezliği nedeniyle kalp krizi geçirerek...