alagoz kullanıcısının son içeriği

1. A

İş Sağlığı ve Güvenliği Firması İle Anlaşan Var mı ?

İsg katipten çıkış yaparken işten ayrılış bildirgesi ile aynı gün mü çıkış yapmam gerekiyor? Çıkışı bugün isg katipi salı yapsam olur mu
  2. A

Yeni Teşvik

Merhaba, Ayda 1762 tl olan teşvik çıkacak deniyordu . Yeni ilave istihdam olarak işe alınan İçin işverene destek verilecekti . Onaylandı mı acaba , onaylandı ise hangi teşvik kodu ile işlem yapmak lazım.😊
  3. A

Aynen öyle isg katipten sözleşme istediler kale imza yapacakmışız 😀
  4. A

Merhaba arkadaşlar yeni açtığımız az tehlikeli işyeri ruhsatını vermek için isg sözleşmesi istemişler 😊 Bizde şimdi girişleri yaptık.şu soruların cevabını bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ? * normalde acaba 1 temmuzda mı giriş yapmak gerekiyordu cezası var Mıdır geç girişin? * Mayıs’ta...
  5. A

İşverenim bekle dedi bende yapmadım bekliyorum. Allah korusun yarın öbür gün ceza gelirse ben öyle birşey demedim der :)
  6. A

İSG 01 Temmuz

Bizde erteleme bekliyoruz . İşlem. Yapmadık
  7. A

Ücretsiz İzin Destekleri

Tamam karıştırdım ben o zaman . İşsizlik ve kçö ödemeleriymiş. Teşekkür ederim Sn.Hadisat 😊
  8. A

Ücretsiz İzin Destekleri

Merhaba Ücretsiz izin destekleri yarından itibaren yatacakmış. Ben girişleri yarın yapacaktım. Ödemesi aksar mı acaba ? Neyi ne zaman yapacağımızı şaşırdık artık
  9. A

Emekli Çalışan Tazminat

Tşk
  10. A

Emekli Çalışan Tazminat

Bence makul ama yeni bağlanan maaşında düşüş olur mu veya işveren bu duruma karşı çıkabilir mi tazminat açısında kanunen onu bilemedim.
  11. A

Emekli Çalışan Tazminat

Merhaba, Emekli çalışanların sgdp ile çalışırken , emekliliğini iptal ettirip birkaç ay sonra tekrar emeklilik için başvuruda bulunup, birikmiş tazminatı almasının sakıncası var mıdır ? 🤔
  12. A

Kısmi Süreli Çalışma

Merhaba Diyelim ki ayda 10 gün İçin kısmi çalışma sözleşmesi yapıldı . Diğer ay oldu da 15 gün çalıştı , sonraki ay 8 gün çalıştı vs. Her ay sözleşmeyi ve işe giriş bildirgesini güncellemek gerekiyor mu ?
  13. A

Eksik gün bildirimi

Merhaba arkadaşlar , 10 altı çalışanı olan firmalar İçin ek 10 eksik gün bildirimleri kalktı mı ?
  14. A

Engelli Raporu

Merhaba Bir personelimiz engelli raporu İçin başvuracak . Sağlık raporu alabilmesi için ilk önce vergi dairesine mi yönlendirmem gerekiyor ? Vergi dairesine yazı yazacağım onlarda rapor İçin hastaneye yönlendirecek galiba
  15. A

Çözüldü Nakit Ücret Desteğinde Bordrolama

Merhaba Nisan ayında kçö ye başladık. Ücretsiz iZin desteğindekilere 29 kod bildirdim.(çünkü 14 günü devlet karşıladı . Mayıs bildirgemde 28 kod olacaklar ) Hem kçö hem ücretsiz izin olan personeli 27 kod ile bildirdim . Tamamen kçö olan personeli 18 kod ile bildirdim. ( bir personele sehven...