turkcell

Allegro kullanıcısının son içeriği

1. A

TURMOB'dan Ruhsat işlemleri hk.

Merhaba Arkadaşlar, 2011/1.Dönem'de yapılan SMMM yeterlilik sınavınde dersleri verek ruhsat almaya hak kazandım. Dün TURMOB bana "Ruhsat İşlemleri Hk." konulu bir bildirge yolladı. İçeriğinde şu yazıyordu; ?......meslek ruhsatı almaya hak kazandığınız tespit edilmiş olup, sınav sonuç...
  2. A

Borç Sorgulama

Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinden herhangi bir vergi/emeklilik vs vs borcu olup olmadığını sorugulamak mümkün mü? Babam 2008 yılında emekli oldu, yeni bir yasa çıkmış ve buna göre geriye dönük bir fon ödemesi çıkarmışlar kayınbabam 2001 yılında emekli oldu ona 6.000 borç çıkmış babamada...
  3. A

Vergi Borcu Sorgulama

Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinden herhangi bir vergi borcu olup olmadığını sorugulamak mümkün mü? Babam 2008 yılında emekli oldu, yeni bir yasa çıkmış ve buna göre geriye dönük bşr fon ödemesi çıkarmışlar kayınbabam 2001 yılında emekli oldu ona çıkmış babamada çıkıp çıkmadığını öğrenmek...
  4. A

Rezalet!!!!Oda Çıldırmış Olmalı!

Merhaba arkadaşlar, Bencilce mi düşünüyorum yoksa haklımıyım sizlerede danışmak istedim. 31.12.2009 tarihinde stajım bitti, 2010/1 yeterlilikte 3 ders verdim, 2010/2 için 4 ders bedelini bankaya yatırıp başvuruyu yapım. Sınava 1 hafta kala çok ağır trafik kazasında ağır yaralandım ve rapor...
  5. A

31.07.2010 Faturasının Kayıtlara alınması!

Herkese selam, konu ile alakalı kesin bilgisi olanlar yanıtlarsa memnun olurum. Çalıştığım firmada Cari hesap mutabakatı yapıyorum, firmaya 31.07.2010 tarihinde fatura kesmişiz o tarihten bu tarihe mutabakat yapılmamış, bugün aradım (23.05.2011) karşı taraf ben böyle bir hizmet/mal almadım, ben...
  6. A

Sınavları geçmek ama Ruhsatnameyi almamak Hk

Merhaba arkadaşlar, Bir grup şirketinde çalışıyorum, büro açmayı planlamıyorum. Benim gibi çalışıp, şuan büro açma amacı olmayan ve bu yüzden ruhsatı almayan bazı arkadaşlarım var. Hakkımız baki lazım olunca alırız deniliyor.Bu durumda sınavları geçmiş olmama rağmen ileride bir sorun yaşar...
  7. A

Temmuz 2010 Sınavı ve Rapor

Selam, 23 Haziranda trafik kazası geçitdim aracım pert oldu ve kaza sebebiyle geçirdiğim rahatsızlıktan 28 Haziran - 07 Temmuz 2010 arasında iş görmezlik raporu aldım. raporun fotokopsini çekip ekinde bir dilekçe ile tesmer'e geönderdim. Dilekçede temmuz 2010 'da 4 dersten gireceğim (2...
  8. A

2010 Temmuz Denetim ve Vergi Sınavına Yönelik...

Selam, Arkadaşlar Denetim ve Vergiden çıkabilecek sorular hakkında görüşlerinizi paylaşabilir misiniz? Kursa giden arkadaşlar, deneyimli olanlar, duyumları olanlar...vb vb bize sınav için yardımcı olacaktır diye düşünüyorum... Hadi paylaşalım...