Alper38 kullanıcısının son içeriği

1. A

GSS 7143 Ödemesi Hakkında

Arkadaşlar yapılandırılmış Gss Prim borcumu 31 Aralık 2018 tarihinden önce ödemek istiyorum ..Ama hem onlinetahsilatsgk sitesinden hemde iş bankası internet bankacılığından Gss 7143 sorgulama yaptığımda borcunuz bulunmamaktadır yazıyor .... Ama Gss 6824 olarak sorguladığımda borç çıkıyor. 3-4...
  2. A

Gss Borcum Var mı Yok mu ?

Hayırlı hafta sonları diliyorum. Gss Borcumu E-Devlet üzerinde sorguladığımda 1902,13 TL borcum olduğu yazıyor. Sayfanın alt kısmında bulunan ''Kredi Katıyla Öde'' ye tıklayıp borcumu sorguladığımda ,borcunuz yoktur yazıyor.Yine online bankacılık üzerinden borcumu ödemek için sorguladığımda...
  3. A

GSS Borcu Yapılandırma Hakkında

İyi hafta sonları , iki sorum olacaktı. 1- Gss borcumu internet üzerinden yapılandırıp ödeme yapabilir miyim . 2- Kayseride yaşıyorum .Gss borcumu yapılandırmak için bağlı olduğum müdürlüğü gitmem şart mı ,yoksa Kayseri'nin diğer ilçelerinden de borç yapılandırma işlemini yapabilir miyim.
  4. A

4A İsteğe Bağlı Tarım Sigortasını Dondurmak

Arkadaşlar , isteğe bağlı 4a tarım sigortalısıyım. Başlangıç tarihi 09.2015 . gelecek ay 3. yıl dolacak . Ben önümüzdeki 4-5 sene için prim yatıramayacağım, 4-5 sene sonra toplu şekilde yatırabilir miyim, Sigortamı dondurabilir miyim veya ne yapabilirim. Teşekkürler. Bilmiyorum bir önemi var...