aşkınbulduk kullanıcısının son içeriği

1. A

Petrol Kiralık Araç

Gelir olarak
  2. A

Gerçek Kişi İçin Araç Satışında Kdv

Hiç bisey yok
  3. A

Özel Bina İnşaatı

Tabi ,burda yıllara sari olmaz
  4. A

E Ticaret Siteleri Aracılığıyla Satış

Bu sorun bende de var. Bankaları işlerken trendyoldan getiren paralar gelmiş karşısında cari yok.kapanmiyor hesap. Mükellefin fiş kesmesi lazim her siparişe ama ona göre tuş olacak kasada.
  5. A

E-Fatura Ve E-Defter Hk.

Üstat e-fatura geçişte bazı meslektaşlarımızla farklı düşünüyoruz. Sizlerin de son olarak görüşlerinizi rica ediyorum. 1-Tatlı imalat ve satışı yapan mükellef , Yemek sepeti-getir üyeliği de bulunmakta. Brüt satışları, 1 milyonu geçiyor e-fatura ve e-defter geçecek mi ? 2-Kebapçi mükellef de...
  6. A

Sgk İdari Para Cezası

üstat, kanunun yayım tarihinden önce kesinleşmiş olup yazıyor burada..
  7. A

Sgk İdari Para Cezası

üstat günaydın; af edersiniz 7326 kanun olacaktı son af yasası .ceza dönemi 09/2020 dönemi bence bu kanun kapsamına girer diye düşünüyorum. sgk ya gittim müdür muavini olmaz dedi. Yapılandırmanın ilk taksitine kadar başvurman gerekli falan dedi ne dediğini de anlamadım.
  8. A

Sgk İdari Para Cezası

üstat kolay gelsin; 09/2020 dönemi için denetmen raporuna istinaden idari para cezası geldi. Bugün tebliğ aldık. Denetmen rapor tarihi :03/12/2022 bunu 7256 ya sokabilir miyiz ? çok teşekkür ederim
  9. A

370-371-691-136 Nolu Hesapların Kapanışı

193-200.000 371-200.000 370-200.000 691-200.000
  10. A

Gsm Telefonu Fatura Kaydı

Kevork abicim....nasılsınız? Valla bende çok denedim ama 7 li hesaplarda valla unutuluyor:)
  11. A

Kdv İade Sorunu

Üstat nakit iade değil, iade tutarı 34.000 lira.Rapora gerek varmi ? İade servisine anlatamadim. Daire müdürü ile görüşmeyi düşünüyor um. Ne derseniz ?
  12. A

Kdv İade Sorunu

Üstat; 2019 dönemi ihracatımız da ; Mal alış faturamız ve İrsaliyesi 21/05/2019 tarihli Mal satış Fatura tarihimiz 16/05/2019 GÇB kapanış 24/05/2019 iade servisiyle günlerdir tartışıyorum. En sonunda iadeyi ret ettiler. Bana dedikleri alış fatura tarihimiz , satış fatura tarihinde sonra olduğu...
  13. A

Önceden Alınmış Aracın Aktife Kaydı

Tüm masrafları değil tabi,kisitlama var...:))