balance kullanıcısının son içeriği

1. B

Yönetim Kurulu Üyesinin Sigortalılığı Hk.

bir anonim şirket ortağı aynı zamanda şirkette hizmet akdi ile çalışmaktadır ve ssk dan yararlanmaktadır.Bu şahıs şimdi yönetim kuruluna atandı.Bu durumda sigortalılığı hiç kesintiye uğramaz ise ssk primi ödemeye devam edebilirmi.Yoksa bağ-kur kapsamına girmek zorundamıdır?
  2. B

Azrail

Kadının biri 46 yaşındayken kalp krizi geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor.Ameliyat masasındayken ölüme yakın birden bire Azraili görüyor ve soruyor; Benim saatim geldimi? Azrail cevap veriyor; Hayır senin 43 sene 2 ay vede 8 günün var. Hanım narkozdan uyanır uyanmaz estetik yaptırmaya...
  3. B

Can Yücel' den

Can Yücel' den Yaşamın en tatsız tarafı sona eriş seklidir... Şüphesiz ki yaşamı tersten yaşamak daha güzel, hatta mükemmel olurdu. Nasıl mı? Cami'de uyanıyorsunuz. Bir tahta sandık içerisinde, herkes karşınızda saf durmuş, iyiliğinize dua ediyor ve tüm haklar helal edilmiş vaziyette...
  4. B

Maliyet Muhasebesi Soru Örneği

arkadaşlar 17 temmuz 2005 de çıkan maliyet muhasebesi 2. soruya takıldım.Soruda bize verdiği direkt giderler toplamı zaten 1. dağıtım verileri değil mi?neden bu veriler üzerinden tekrar 1. dağıtım ve daha sonra 2. dağıtım yapmış.?burda 1.dağıtımı yapmasına gerek var mı?bunlar zaten 1. dağıtım...