zirve

bt kullanıcısının son içeriği

1. B

Tapuya Kayıtlı Demirbaşların Haczi

Merhabalar fabrika binası içindeki tapuya kayıtlı demirbaşlar'a (makinalar) yapılan haciz işleminde satışın yerinde yapılıması gerekir diye biliyorum doğrumudur teşekkürler
  2. B

İş Akdinin Feshi

13 Kişinin çalıştığı bir işyerimiz var ekonomik sıkıntılardan dolayı ücret ödemelerinde gecikmelerimiz oluyor Şu anda 2 aylık gecikmemiz var ancak ödeme gayreti içerisindeyiz. Sormak istediğim işçilerden bir kaçı aldığımız duyumlara göre yasal yoldan haklarını talep etmek için avukata gitmişler...
  3. B

SSK Pirim

MERHABA SİGORTA BAŞLANGIÇ TARİHİ 1996 ARALARDA GİRDİ ÇIKTILARIM VAR DUYDUĞUMA GÖRE YENİ BİR AF ÇIKMIŞ ARALARDAKİ EKSİK GÜNLERİN PİRİMLERİNİ YATIRIP BÜTÜNLEŞTİREBİLİYORMUŞUM O ZAMAN 2006 DA 10 SENEYİ HEM PİRİM HEM GÜN OLARAK DOLDURUYORUM .DOĞRUMUDUR DİYE SORMAK İSTEDİM. TEŞEKKÜRLER Not: Bu...
  4. B

İrsaliye Düzenleme Hk.

fabrikadan mal yükleniyor istanbula gidiyor gideceği müşteri belli değil örnek:amüşteri 5 kg ,bmüşteri 10 kg alıyor satılmayan geri geliyor biz fabrika çıkışında muhtelif müşterilere dağıtılmak üzere diye irsaliye kesiyoruz pazarlamacımız sattıkça irsaliye ve faturasını kesiyor usul yönünden...
  5. B

İş Kazasında Düzenlenecek Evraklar

Merhaba işçi küçük çaplı bir iş kazası geçiriyor önce özel bir polikliniğe götürülüyor ertesi gün sağlık ocağına gidiyor 5 gün rapor alıyor daha sonra hastaneye gidiyor 7 gün rapor alıyor yetkili kişi yıllık izinde olduğu için herhangi bir evrak doldurulmuyor 1-bundan sonrası için evrak...
  6. B

İAB bildirge

Merhabalar işkur 'a (İAB) işçi çıkış ve girişlerini bildirmek zorunlumudur istifa edenler için gerekli olmadığı söyleniyor dogrumudur
  7. B

sigorta pirimi

sigorta pirimi son beş yılda yüksek gösterilirse emekli aylıgı yükselirmi yardımcı olursanız sevinirim.