cnrads kullanıcısının son içeriği

1. C

Ofis Açmak ve Endişeler

URUM 79 un dediklerini harfiyen katılmakla birlikte bu iş her geçen gün daha da zorlaşıyor gerek piyasa koşulları, gerek yasal düzenlemelerdeki sürekli değişiklikler, uygulamalar, cezalar ve buna bağlı riskler, gerek yeni teknolojiler, gelişmeler ve yeni değişen çevre nedeniyle bu iş uzun vade...
  2. C

SMMM Ofisi Açma ve Devir Hk.

O zaman bordrolu işe devam dostum:)
  3. C

Evet bir müşteri ile başladım. Ama benim maddi durumum kısmen iyiydi. Borcum yoktu, kira da ödememe gerek yoktu ayrıca evli ve çocuklu da olmadığım için altından kalkabileceğim masraflarım oldu ama herkes benim kadar şanslı olamayabilir (maddi açıdan)
  4. C

Selamlar. Öncelikle üstatlarıma buradan selam ederim. Uzun zamandır buraya yazmıyordum. En son yazdığım konu ise, ofis mi açayım yoksa bağımlı mı çalışayımdı. Şimdi ofis sahibi olarak, istanbul'un çeşitli yerlerinde kurulu mükelleflerime hizmet veriyorum. Öncelikle ofis açmak isteyenlere...
  5. C

Home Ofis SMMM Bürosu

Merhaba. Bu konu ile ilgili çok çeşitli mevzuatlarda değişik bilgiler var. Gelir vergisi kanununda açılır gibi görünürken 3568. SMMM kanunumuzda katiyen olmaz denmektedir. Bazı smmm tanıdıklardan da ''home ofis açılır başvurun'' gibi bilgiler almaktayım. Bu konuda net bilgiyi odamızdan öğrenmek...
  6. C

SMMM Büromu Kendi Binamda Açabilir miyim ?

Merhaba. Ben 4. katta ikamet ediyorum. 2. Katta bana ait ama kiracı çıktı ve ben burayı kiraya vermek istemiyorum. SMMM ofisimi ilk etapta boş olan 2. kata açmak istiyorum bu mümkün mü? Saygılar
  7. C

Şahıs Şirketinden Ltd Ye Araç Kiralama İşlemi

Herkese merhaba. Şahıs şirketi olarak faaliyetine devam eden bir firmam limidet şirket olarak yola devam etmek istiyor. 2016 nisan döneminde tescil işlemleri de yapıldı. Ancak şahıs şirketinin bir süre daha faaliyetine devam edilme kararı alındı ve kapanışı yapılmadı. Sorum ise, şahıs şirketine...
  8. C

Mali Müşavir mı Eleman mı ?

---------------
  9. C

Stajım Bitti İşten Ayrılsam mı ?

Herkese selam ve saygılarımı sunuyorum. 2015 Ocak ayı itibari ile smmm stajım sonunda tamamlandı. Mart ayında ilk yeterlilik sınavına gireceğim ömrüm yeterse tabi. Ancak mart ayında sınava gireceğim son anda belli olduğundan dershaneye gidemedim. Aklımda olan işten çıkıp evde hazırlanmak var...