E
Etkileşim Puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • 1- örneğin yurt dışında 10 yada 20 yıl yaşamış bir işçinin türkiyeye geldiğinde oradaki pirimleri buraya geçermi ?

  2- Kotalı ve kotasız ülkeleri hangileridir ?

  3- Kotalı ve kotasız ülkeler arasındaki farklar nelerdir ?

  4- Prim transveri ve pirim ödemelerini para karşılığında alan ülkeler hangisidir?

  5- Hangi ülkelerden para alınıyor TÜRKİYE para alıyormu alıyorsa hangi ülkeler yada hangi ülkelerle anlaşma var

  6- prim tansveri yapılan ülkeler hangileridir ?

  7- Böyle bir durumda yurt dışı borçlanması yapmalımıyız yapmak zorundamıyız ? yapmasak olmazmı yapmadan emekli olabilirmiyiz ?


  Bu Sorularıma cevap verebilirmisiniz bilginiz var ise ?

  teşekkür ederim.
  Diğer sitelerde bu başlığı kendimiz değiştirebiliyoruz bu sitede anlamadım neden biz buraya müdahale edemiyoruz çokmu önemli acaba biz değiştirsek bu konuyu gerekli yetkili birimlere ulaştırmanız mümkünmü biz bu kısma müdahele edebilmeliyiz sonuçta bu gerekli birşey kişi kendi yazdığ mesejı düzenlerken heryeri düzenleyebilmeli sizlerinde buradaki görev ve sorumlulukları sitedeki uygunsuz davranışları kontrol etmek mükerrer konulara müdahale silmek vs. lütfen bu mesajımdaki başlığı düzeltirmisiniz. birde bu kısımla ilgili çalışma yapmanızı rica ediyorum. Saygılar.
  http://forum.alomaliye.com/vergi-usul-kanunu/42426-mukellef-bilgileri-bildirimi-vuk-413-sayili-teblig-yeni.html Bu mesaj 2006 yılında açılmış bende http://forum.alomaliye.com/vergi-usul-kanunu/49081-mukerrek-konu-acilmasi.html bu başlıktaki 15.03.2013 tarihinde vuk sirküleri yayanlanmış ve konuyu başlattıktan sonra baktımki yukardaki eski konuyu yeni zannederek başlığımı mükerrer konu açılması şeklinde değiştirdim. sonra baktımki bu faydalı konunun başlığını yine eskisi gibi yapmamız gerektiğini farkettim.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst