EBRUYAVUZ kullanıcısının son içeriği

1. E

E-Fatura 7 Gün Fatura Kesme Süresi

merhaba e fatura mükellefiyiz firma yetkilimiz 11/01/2022 tarihinde 31/12/2021 yılına fatura kesilmesini rica etti bende 7 günlük bir süre olduğunu belirttim sizce fatura kesebiliyormuyuz? görüştüğüm bir bayan kesebilirsiniz dedi özel usülsüzlük olmazmı?
  2. E

Kanun No. 7326 Yapılandırma Hakkında

merhaba bilindiği üzere yeni bir yapılandırmaya girildi. şirketimize ticaret bakanlığından 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanun kapsamında idari para cezası geldi. 6502 sayılı kanun yapılandırma kapsamına giriyor mu?
  3. E

Engelli Raporu Hakkında

merhabalar kayın pederim 1964 doğumlu , hiçbir şekilde sosyal güvencesi yok (SSK,bağkur,emeklilik vs.) böbrek yetmezliği ,kalp kapakçığında sorun ve ayrıca 2 kez bypass ameliyatı oldu şuanda çalışamıyor size sormak istediğimiz, kayın pederim için engelli raporu çıkartılabilir mi ? devletimizin...
  4. E

Evden Muhasebe İşi Yapmak İstiyorum

Tam olarak bende ne istediğinizi anlamadım Part-time ek olarak muhasebe yardımcılığı işi arıyorum çünkü bazı meslek mensubu çalışanlarımız kendi bürosunda işlerini yetişrtemiyorum bende yardımcı olabilmek için yazdım böyle birşeyi
  5. E

Evden Muhasebe İşi Yapmak İstiyorum

Merhaba 14 yıllık muhasebeciyim Ayrıca akşamları evden de muhasebe evrak girişi yaparak ek gelir sağlamak istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim
  6. E

Engelli Raporu Hakkında

merhaba engelli raporu nasıl çıkartılıyor bilgi verebilirmisiniz?
  7. E

Sözleşmeli Ürünlerin Teslimat Problemleri

Hayır. Afiş tarihinden 3 gün önce tedarikçimiz olarak ürünleri bölgelere teslim etmeniz gerekmektedir. Bu 3 günlük süre de bölgelerin kendi içinde o ürünü mağazalara dağıtım için belirlenen lojistik süresi. Eğer ürünü afiş tarihine daha yakın bir zamanda teslim ederseniz cezai işlem uygulanıyor...
  8. E

Bağkur Prim Ödemesi Hakkında

geçmiş yıl sürelerini tekrardan ödeyip bağkurluluk süresinini geri kazanabiliriz öyle anladım değil mi?
  9. E

Bağkur Prim Ödemesi Hakkında

merhaba bir konuda danışmak istiyorum 19.03.1986 doğumlu eşim bir kaporta boya dükkanı işletmekte 4b hizmeti 07.11.2009 tarihinde mecburi sigortalık süreci başladı , bu zamana kadar hiç bir ödeme yapmadı , yani hizmet süresi 0 yıl 0 ay ve 0 gün çıkan aflardan da yararlanamadı , 4 b hizmet...
  10. E

30.04.2021 tarihli merkez satın almamızın sistemimize tanımladığı ekstra discount faturasıdır cevabı gelmiş a101 firmasından ekstra discount faturası ne demek acaba ?
  11. E

MERHABALAR ; A.101 MARKETLERİNE ÜRÜN VEREN BİR FİRMAYIZ, EN SON YAPILAN SEVKİYATLARDA PROBLEMLER OLDU TARAFIMIZA ; ''22.04.2021 AFİŞİ TESLİMAT PROBLEMLERİ'' AÇIKLAMALI TÜM BÖLGELER AYRI AYRI FATURA DÜZENLEMİŞLER, KARŞI TARAFA ULAŞMAKTA ZORLUK YAŞIYORUM ... SİZCE BU FATURALARI GİDER Mİ KAYIT...