zirve

economist1309 kullanıcısının son içeriği

1. E

İşten Çıkarma

merhaba arkadaşlar, bugün itibariyle bir çalışanımızın işine son vermek durumumda kaldım. amiri çalışmak istemediği için. bu çalışanımız 18.07.2016 tarihinde işe başlamış. sormak istediğim şey, bu çalışanı çıkardığımız için ohal kapsamındaki işten çıkarmanın belirli şartlara bağlanması durumu...
  2. E

İş Kazası Rapor Bildirimi

merhaba arkadaşlar, bir çalışanımız iş kazası nedeniyle 09.02.2017 tarihinde başlayıp 15.02.2017 tarihinde biten rapor almış. 16.02.2017 tarihinde kontrol için gittiğinde 16.02.2017 tarihinde başlayıp 19.02.2017 tarihinde biten 2. rapor almış. ilk alınan raporun sgkya iş kazası olarak bildirimi...
  3. E

2017 İşkur İşbaşı Eğitim Programı

merhaba forumdaşlar, 14.02.2017 tarihinde işkur'un işbaşı eğitim programı kapsamında 2 kişi istihdam ettim. ancak işkur'dan edindiğim bilgiye göre bu program dahilinde istihdam ettiğim personelin maaşını işkur 3 ay ödeyecekmiş. yani program süresi 3 ay imiş. internet üzerinden yaptığım...
  4. E

Başka bir şirkete iş basvurusu yaptığımdan dolayı işten çıkarılma hk.

merhabalar, calıstıgım sirketten baska bir şirkete iş basvurusu yaptıgımı ogrendikleri icin işten cıkarılma ihbarnamesi aldım. bu iş yerinde 1 yıldır calısıyorum ve 1 yıldır, haftada 4 gün 8 saat 2 gün 12 saat calıstırılıyorum ve herhangi bir mesai ödemesi yapılmıyor. ayrıca maaşımız bankaya 650...