zirve

emansur kullanıcısının son içeriği

1. emansur

Engelli Raporu Hakkında

Devlet tarafından yetkilendirilen ve tam teşekküllü devlet hastaneleri tarafından engelli sağlık raporu verilmektedir, rapor için herhangi bir sağlık güvencesi (sgk, bağkur gb.) şartının olması gerektiğini düşünmüyorum. İlgili hastanenin sağlık kurulu engelli olduğuna kanaat getirirse elbette...
  2. emansur

Form Ba Bs Yeni Uygulama

Merhaba, Temmuz 2021 den itibaren form ba bs bildirimlerinde e belgeler bildirimde bulunulmayacak, yani e fatura e arşiv fatura e smmm bunlar bildirilmeyecek anladığım kadarıyla. e fatura tamam da e arşiv de hem e arşiv hem de kağıt fatura düzenleme durumu olduğundan e belge ve kağıt fatura...
  3. emansur

İşten Çıkarma Yasağı Bitti mi ?

Yine uzamış sanırım üstad :)
  4. emansur

Zindan kardeşim eyvallah, sanırım ben anlayamıyorum, ağustos ayında da kçö den yararlanabileceğimiz anlamına mı geliyor bu yoksa eylülü de kapsıyor mu ?
  5. emansur

Üstad kısa çalışma ödeneği mi eylüle uzadı
  6. emansur

Peki pandemi ücretsiz izin desteği devam ediyor mu? Temmuz ayı için...
  7. emansur

e-Arşiv Fatura Sorgulama

Evet aynı mantıkla bizde öyle düşündük :)
  8. emansur

e-Arşiv Fatura Sorgulama

Dün e posta ile iletişim kurabildim, parametreleri yanlış giriyormuşuz, fatura tutarına kadar doldurmak gerekiyor. Buraya gereksinim duymamızın sebebi kamu kuruluşlarına düzenlediğimiz faturalar için buradan sorgulama yapıp ekran görüntüsü talep ediyorlar ödeme alabilmek için, parametreler...
  9. emansur

e-Arşiv Fatura Sorgulama

Merhaba, Düzenlemiş olduğumuz e arşiv faturayı https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html dan sorguladığımızda sisteme kayıtlı değildir uyarısı alıyoruz neden olabilir...
  10. emansur

Çözüldü Kısa Çalışma Ödeneği Uyanıklığı!!!

Tahsin beyin verdiği bilgilere ek olarak altını çizdiğim husus atlanmış, yarın işkur, siz tam ay çalışıp maaşınızı almışsınız, dolayısıyla kısa çalışma ödeneği tutarını iade edin diyebilir...
  11. emansur

Çözüldü İşkur Anasayfada Kısa Çalışma Ödeneği Sonuç Bilgisi Raporu

Tahsin bey nasılsınız, Hani bir türkü var ya efkarlı günlerime geldi çattı ramazan diye :) mahvolduk.. O zaman işkurun bize yolladığı formları dolduruyoruz...
  12. emansur

oran excel i kalktı , onun yerine ek2 formu var bir önceki ay pek ve eksik gün bilgilerinin olduğu tablo var, o mu yapılacak...
  13. emansur

Peki arkadaşlar "Oran Excel"i portala yükleyen oldu mu, nedir bu...
  14. emansur

Çözüldü Kısa Çalışmada Bordro Nasıl Yapılır ?

Merhaba kıymetli arkadaşlar, Kısa çalışma ödeneği başvurusu yapılan ayrıca istirahat raporu olan çalışanlar var, işin içinden çıkamadım, Çalıştırılmayacak saati 15 olanlar 1.Çalışan 18 gün istirahat 2.Çalışan 10 gün istirahat 3.Çalışan 15 gün istirahat Çalıştırılmayacak saati 22,5 olanlar...