esperado kullanıcısının son içeriği

1. E

Ekim/2010 Kdv Beyannamesinin son günü hk.?

arkadaşlar bu ay bayram sebebiyle yaklaşık 10 günlük bir tatil olacak ve kdv beyannamesi vermek için 2 gün kalacak beyanname verme süresinin uzatılması gibi birdurum var mı yada uzatıldı mı araştırdım ancak bir bilgiye ulaşamadım bu konu hakkında
  2. E

Doğum Borçlanmasından yararlanma şekli.

arkadaşlar 1981 ve 1982 yıllarında doğum yapan birisi ilk olarak 1987 yılında bağkurlu olarak kaydı yapılmış. toplam prim günü 10 yıl 8 ay 15 gün ve son 7 yılda ödenmiş bağkur primi 2 yıl 11 ay dır ve hiç ssk da girişi yoktur. benim merak ettiğim şudur; doğum borçlanması yapmak istediği halde...
  3. E

Tarımdan Emekli olmak için gereken süre nedir

Annem 24.10.1999 tarihinde sigortalılığını başlatmış durumda yatan gün sayısı ise 546 Annem 06/1953 doğumlu. Sigorta şefi ile görüştüğümde 3 yıl düzenli prim ödenmesi durumunda tarım işçisi olarak emekli olabileceğini söyledi.Bu konuda bilgi kirliliğini önlemek için annemin ne zaman emekli...
  4. E

Hangi Sınav Dönemi Daha Zor?

arkadaşlar bilmiyorum böyle bi konu açıldımı daha önce arama yaptım bulamadım, daha önce açıldıysa kusura bakmayın. sizce hangi sınav dönemi daha zordu soru olarak veya hangi sınav döneminde hangi dersler daha zor veya daha kolaydı daha önce giren arkadaşların tecrübelerinden yararlanarak hangi...