filozof kullanıcısının son içeriği

1. F

12 Kişinin Sınav İptali Ve Sınav Duyurusu Hk.

Arkadaşlar Herkese Selamlar, Tesmerin sitesindeki yazıya göre 12 kişinin sınavı İptal edilmiş. Ben buradan şunu anlıyorum. Biz bütün kağıtları okuduk ve 12 kişinin kopya çektiğine kanaat getirdik. Madem öyleyse neden sınavları hala açıklamıyorlar? İlla ki 60 günün dolmasın mı bekliyorlar...
  2. F

Ymm Ve Smmm'lere İş/mükellef Sınırlaması Geliyor.

Arkadaşlar geleceğin mensupları olan bizlere piyasada ekmek kalmamış sayılırken bu haber şahsen kendi adıma beni sevindirdi. Bazı SMMM'ler mercedes arabayı beğenmezken bazıları mükellef bulamadığı için evine ekmek götürmekte zorlanıyor. Haber uzun ama okumakta fayda var. Haber aynen şöyle; Bu...
  3. F

Bir Sınav Açıklanma Tarihi Daha Geldi.

Arkadaşlar, Hepimiz için hayırlısı olur inşallah. Yarın sabahtan yada en erken bugün öğleden sonra soyisim sırasına göre aranmalar başlar. Ben tek dersten kalırım 6 dersi veririm diye düşünüyorum. İnşallah herkesin istediği gibi olur. Yolumuz açık olsun.
  4. F

1 Kasım Tarihine Dikkat

Sevgili Meslektaş Arkadaşlar, Yarın hepimiz zorlu bir sınava gireceğiz. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun. 1 Kasım tarihinde sınav yerlerimize biraz daha erken çıkalım. 1 Kasım tarihi sözde Dünya Kobani günü ilan edilmiş ve sokaklarda, caddelerde, yollarda olay vb. durumlar olduğunda bizim için...