halea kullanıcısının son içeriği

1. H

Yeterlilik sınavına yetişemiyor muyum?

selamlar eylül 2009 stajyeriyim. 3 yıl staj. tesmer 2012 sınav takvimini açıkladı. aralık sınavının son başvuru günü 31/08/2012 . teos ta stajımın bitiş günü olarak 01/09/2012 olarak geçiyor. yani ben aralık sınavını kaçırıyorum öyle mi. martı mı beklemem gerek ben mi yanlış yorumluyorum.
  2. H

Süre Planlaması İçin Öneri

eylül 2012 de stajım bitiyor aralıkta da inşallah sınavım var. babam da sürekli olarak spk nın bağımsız denetim sınavına gir deyip duruyor kafam karıştı. kalan zamanımda hangisini yapmalıyım. 1 yıl 3 aylık süreyi yeterliliğe hazırlanmakta mı geçireyim yoksa aralıktaki bağımsız denetime mi...
  3. H

Bilanço Okuma Teknikleri

Arkadaşlar, bilanço okumayı güzelce hatmetmek istiyorum. önereceğiniz kaynaklar nelerdir
  4. H

İşletmeden Bilançoya Geçen Mükellefin Ba-Bs Formu

iyi akşamlar, ba-bs formu gönderirken gelen bir uyarı kafama takıldı. 2009 da 2.sınıf defter olan bir mükellefim 2010 'da bilanço usulüne geçti. ba-bs formlarını gönderirken sistemden uyarı geldi. mükellefin 12/2009 döneminde beyanname vermediğine dair. mükellef 2009 da zaten bu formlardan...
  5. H

e-use cd

eylül stajyeriyim. ilk cd geldi başladım çalışmaya. not tutarak çalışıyorum hem de. bu cd lere çalışanlar faydasını gördünüz mü cd lerin? çalışmaya değer mi?
  6. H

E-USE Güncellemede sorun yaşıyorum

selamlar, eylül 2009 smmm stajyeriyim. ilk cd imi kurdum hatta ilk dersimi de tamamladım. e-use sitesini incelerken kurulum yapmam gerektiğini öğrendim yoksa çalıtığım dersler iletilmiyormuş akşamdan beri o güncellemeyle uğraıyorum. üç aşama diyor ben daha hala 2.aamaya geçemedim. ne kadar...
  7. H

Telefon-Elektrik Faturalarının İşlenmesi

işletmenin ödediği elektrik-telefon faturaları fatura olmadan sadece ödeme makbuzuyla işlenebilir mi?