resim

handesis kullanıcısının son içeriği

1. H

İşçinin prim borcunun unutması karşısındakı durumu

arkadaslar merhaba,çalıştıgım kurumda ,ödemelerle ben ilgilenıyorum,kasım ayı sgk tutarı olan 372.000 tl tutarındaki ödeme talimatını o gunun yogunlugu ile bankaya iletmemişim,kontrol ettırdık 66.000 tl bı ceza cıkıyor, sorum su, iş kanunu açısından bana bunun nasıl bir yaptırımı olur? ya da...
  2. H

SGK borcu

arkadaslar merhaba,çalıştıgım kurumda ,ödemelerle ben ilgilenıyorum,kasım ayı sgk tutarı olan 372.000 tl tutarındaki ödeme talimatını o gunun yogunlugu ile bankaya iletmemişim,kontrol ettırdık 66.000 tl bı ceza cıkıyor, sorum su, iş kanunu açısından bana bunun nasıl bir yaptırımı olur? ya da...
  3. H

eta 7 bilen muhasebe personeli alınacaktır

arkadaşlar merhaba, kadiköy caddebostandakı mağazamıza eta 7 bilen ve tum muhasebe sürecini yönetebilecek tercihen bayan personel alınacaktır. ilgilenen adaylar özgeçmişlerini hande@nuryapi.net adresine gönderebilirler,
  4. H

Diş macunu kdv oranı

Herkese merhaba, bu sabah kafamızı kurcalayan bir soru,tedarikçimizin faturasında yer alan diş macunu kdv si ,%18 olarak fatura edilmiş. internette de bir çok eczane diş macunu kdv sini %18 olarak belirlemiş. Ancak bildiğim kadarıyla diş macunu kdv si 2.sayılı listede yer alan diğer mal ve...