zirve

ibrahimb kullanıcısının son içeriği

1. I

Bankaların Soygununa Kim Dur Diyecek

finansbank/rami şubesine ait çeki 17/01/2006 tarihinde kendi şubesinden çekerken 10 YTL provizyon masrafı ödemek zorunda kaldım. tamamen haksız ve yersiz olan bu ödeme için tüketici olarak hakkımızı beraberce aramak istiyorum. bununla ilgili olarak tüketici derneklerini aradım. karşıma çıkan...
  2. I

Dernekler Eski Defterlerini de Kullanabilecekler

değerli forumdaşlar, yukarıdaki başlık istanbul mali müşavirler ve muhasebeciler derneğinin sitesinden bir alıntı. http://www.ismmmd.org.tr/newsdetail.asp?NewsID=294 linkine basılarak tamamı okunabilir. bazı soruların cevabı için önemli olduğunu düşünüyorum. selamlar
  3. I

Sendikalar Kanununun Bazı Maddelerinin Değiştirilmesine Dair

değerli forumdaşlar, daha önce çeşitli başlıklar altında bahsi geçen ek-1 ve ek-2 ile ilgili değişiklik yürürlüğe girmiştir.
  4. I

maalesef ek-1 ve ek-2 teklifi AFSIZ KABUL edildi.

Yazan Kişi: mustafa yılmaz (195.175.37.---) SENDİKALAR KANUNUNUN BAZI MADDELERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİNE DAİR KANUN TEKLİFİ MADDE 1.- 5.5.1983 tarihli ve 2821 sayılı Sendikalar Kanununun 33 üncü maddesinin birinci fıkrasının 5332 sayılı Kanunla değişik (8) numaralı bendinde geçen “genel kurul...
  5. I

Ek-1 ve Ek-2 için kanun değişikliği teklifi gündemde

değerli forumdaşlar, aşağıdaki mesaj konularında sizlere sunduğum teklif aynı zamanda milletvekillerine de gönderilmişti. iş sonuç... bu yetmez bütünüyle kalkmalı ... iab da tarihe gömülmeli. sadece işçiye verilmeli ve işçi işkura giderek issizlik ödeneği istemeli... İşçi alımı ve çıkarımına...
  6. I

Ek-1 ve Ek-2 için kanun değişikliği teklifi

değerli forumdaşlar, bu ek-1 ve e-2 muhabbeti uzun sürdü. işte size teklif. ankarayı fax ve e-mail yağmuruna tutalım. Değerli Vekilim, Gündeminizde bulunan kanun tasarısına bir madde ekleyerek 2821 sayılı Sendikalar Kanunu’nun 62. maddesinin iptali ve 59. maddesinin de ; virgülden sonraki...