irem kullanıcısının son içeriği

1. I

Ücret Bordrosu Kesintileri

1981 mayıs ayından 1990 aralık ayına kadar ücret bordrosu düzenlemem gerekiyor. bordlardaki kesintileri bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla.
  2. I

2004 Matrah Ffarkından İdari Para Cezası

2004/1-2-3-4. ay bildirgeleri ile bu dönemlere ait dört aylık bildirge arasında rakam farklılıgı oldugundan dolayı istanbul ssk müdürlüğü 3.800 ytl tutarında idari para cezasını tarafımıza kesmiş bulunmaktadır.Hatırlayacagınız gibi o dönemde aylık bildirgeler 423.000.000 tlden dört aylık...
  3. I

1 Eylül Dünya Barış Günü

1 Eylül Dünya Barış Günümüz Kutlu Olsun Savaşın yarattığı acıları, olumsuzlukları, yıkımları hatırlatmak amacıyla 1 Eylül, Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Barış Günü olarak ilan edildi.
  4. I

Hisse devri

Şirket ortaklarından biri şuanda hapishanede.Hisselerini annesine devretmek istiyor. Hisseleri devretmek için nasıl bir prosedür uygulamamız gerekiyor? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla
  5. I

Engellilere Yardım Etmek İstermisiniz?

MESAJ 1- USA'dan 1 konteyner dolusu "tekerlekli sandalye"geldi ve talebe bagli olarak dagitim yapilacak.Cevrenizde tekerlekli sandalye ihtiyaci olan ve temin sansi bulunmayan kisiler var ise LUTFENACILEN BILDIRIN! Altunizade Kulubu olarak temin edip kendilerine ucretsiz olarak verilecektir...
  6. I

Cahit Kesemen Vefat Etmiş.

Cahit Kesemen bugün vefat etmiş. Gaziantep formunda okudum.Cenazesi yarın Bağlarbaşındaki İlahiyat Fakültesi camisinden kaldırılacakmış. Ailesine ve muhasebe camiasına başsağlığı diliyorum.
  7. I

Hurda Metalde kdv oranı

Hurda metal ticareti yapan bir mükellefimiz var.Anot katot ve filmaşin kdv oranları konusunda tereddüt yaşıyoruz.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.