katara kullanıcısının son içeriği

1. K

Stajer öğrenci sgk sı

lise stajı yapan öğrenci sgk ödemesi nasıl olacak? brüt ücretin %kaçı uygulacak bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi??şimdiden teşekkrler=D
  2. K

Tasfiye sonu kurumlar vergisi.

tasfiye sonu kurumlar vergisi kaç gün içerisinde verilir?? acillllll=s
  3. K

Madeni Yağlarda ÖTV Oranı

arkadaşlar madeni yağlarda ötv oranı kaç acaba bilgisi olan var mı? ??? ???
  4. K

staj süresi

üniversite 4.sınıftayım ayrıca smmm yanında çalışmaktayım.ilerde smmm stajını kazandığımda sigortalı çalıştığımı gösterir belgelerimi staj komisyonuna verdiğimde stajdan düşme oluyor mu? bunun olabıleceğini söylediler ama tam anlamıyla emin olamadım..bu konuda bilgilerinizi benle paylaşırsanız...
  5. K

İşe Başlama/ Bırakma Bildirgesi

işi bırakma bildirgesinin geç werilmesi durumunda ne kadarlık bir cezai işlem uygulanır?
  6. K

çıkış bildirimini geçiktirdimm=s accillll

30 temmuz çıkışı olcak çalışanımızın çıkış bildirgesini bildirmedik(10 günlük süreyi geçirdik)...na yapmamz lazımm..
  7. K

Vakıf Beyannamesi

Vakıf beyannamemizi-vakıflar genel müdürüğü adresinden yollamam lasım ama bulamıorumm=[[ Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.
  8. K

252 Seri Nolu Gelir Vergisi Genel Tebliği

252 seri nolu gelir vergisi genel tebliğinin 2. dilekçesini, gib web sitesinden kopyalayınca üzerinden işlem yapamıyorum...dilekçeyi aktif hale nasıl getirebilirim...acill-yardımlarınızı bekliyorum................!!!!!