zirve

mesut51 kullanıcısının son içeriği

1. M

Ev Kiraya Verilirken Neler Yapılır?

arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim Arkadaşlar ev kiraya verilirken neler yapılır yani ev sahibini garanti altına almak için çünkü bazı kendini bilmez kiracılar hem ödemesini geç yapıyor hemde eve zarar veriyor sözleşme noterde yapılsa ne gibi farklar olur bilen kişiler...
  2. M

Part-time Olarak Çalışana Gss Borcu

Merhabalar Bu yıl üniversiteye gidicem aileme yük olmamak için part time iş buldum ve işe giricem ancak bir çok kişi part time çalışırsan sgk sana borç çıkartır diyo şuana kadar hiç ssk girişimde yok hem ssk girişim olsun hemde harçlığım çıksın diye iş bakıyorum ama bu söylenenler kafamı...
  3. M

Emekli Maaşında Vekalet Verilmesi

merhabalar bu aralar çok konu yazıyorum ama gerçekten babamın emeklilik işlerini halletemem gerek ve sizlerden başka danışacak kimse yok buradaki herkesde gayet iyi bilgili olduğu içinde güveniyorum konuya gelirsek: Babam 03.2009 yılında sskdan emekli olmuştur ve kendisi 5 yıl hiç çalışmamıştır...
  4. M

Emeklinin Maaşı Tekrar Hesaplanır mı ?

arkadaşlar merhaba 2009 yılında emekli oldum ve 1 haziran 2015 yılında yani geçen çalışmaya başladım şimdi işten çıkıcam ama işyeri beni sgdp olarak göstermedi yani normal sigortalı olarak gösterdi bu yüzden maaşım 1 ay kesildi şimdi işten çıkınca ssk ya müracat edip emekliliğimi tekrar...
  5. M

Emeklinin İşyerinde Normal Sigortalı Gösterilmesi

arkadaşlar şuan çok zor durumdayız babam emekli ve farklı bir işte çalışıyor ama iş yerindeki muhasebeci normal sigortacı olarak gösterdiği için emekli aylığı kesildi bunu nasıl düzeltebiliriz istanbulda ikamet etmekteyiz ve bize söylene işveren size 1 tane dilekçe vercek bu dilekçe ile...