seyvol kullanıcısının son içeriği

1. S

Raporlu Günlerin Kıdemden Düşürülmesi

Merhaba, Uzun süre rapor alan bir personelin kıdem tazminatı hesaplanırken raporlu günlerin kıdem hesabından düşürülmesi (İşçinin çalıştığı sırada bir defada ihbar önelini 6 hafta aşan istirahat raporu süresinin kıdem tazminatı hesabında dikkate alınamayacağı.) bu nasıl hesaplanır. mesela 6...
  2. S

3600 Prim Günü İle İşten Çıkış

tamamdır bende oyle dusunmustum. kıdem ve yıllık izin harici ödeme yok degıl mı
  3. S

3600 Prim Günü İle İşten Çıkış

mrb 3600 prim gününü dolduran personel sgk dan kıdem yazısı getirdi. Bu personel kıdem harici mesela yıllık iznini de hakediyor mu.
  4. S

Eksik Gün Hk.

Teşekkürler herkese 🙏
  5. S

Eksik Gün Hk.

31 çeken ay da 5 gun rapor kullanan kişinin hakediş gün sayısı 31-5:26 mıdır 30-5:25 midr? Ben 31-5:26 dan hesaplanıyor diye biliyorum fakat kanunen dayanagı nedir nasıl ispat edebilirim yanımdakilere bilemiyorum. yardımcı olcak biri var mı??
  6. S

Dedem Adem Yıldırım'ın Kurtuluş Savaşı Anıları

Elinize yüreğinize sağlık . Tüm şehitlerimizin gazilerimizin onlara yardım eden her kim büyüklerimiz varsa saygıyla rahmetle anıyorum. Rabbim hepsini cennetiyle mükafatlandırsın.
  7. S

Aşı Olmayan Personeli İşten Çıkarma İle Alakalı

Tesekkur ederim yazdiktan sonra diger konusmalari gordum aynen bir sonuca varilmamis. Takipteyim.
  8. S

firmamız kişiyle aşı yaptırmadığı için çalışmak istemiyor firmayı haklı gösterecek bir yönü yoktur değil mi
  9. S

Aşı olmayan ve PCR testi yaptırmak istemeyen bir personeli işten çıkarmak istememiz dahilinde bizi haklı fesih olarak gösterebilecek mevzuat var mıdır?
  10. S

Netten Brüte Maaş Hesabı

ayy hakkınızı helal edin çok teşekkürler :)
  11. S

Netten Brüte Maaş Hesabı

teşekkürler link gözüküyor da ben eski yöntem el yordamıyla hesaplamayı ogrenmek istedim
  12. S

Netten Brüte Maaş Hesabı

bunu sorduğuma çok utanıyorum ama biri bana açıklayabilir mi:). evet programlara felan girince otomatik çıkıyor ama ben mantığını anlayamadım . net maaştan vergiler nasıl hesaplanıyor brüt çıkıyor aklım karman çorman oldu.
  13. S

Net Maaşa Agi Dahil mi ?

Çok teşekkür ediyorum degerli yorumlariniz için. Sonuç maasta belli olcak sanırım😂😂
  14. S

Net Maaşa Agi Dahil mi ?

Mrb arkadaslar esim bi yerle anlasmis 5500 net maas istemis kabul etmisler agi dahil olur mu ustune eklenir mi acaba
  15. S

Uyarı Yazısı

daha önce sözlü birkaç kez uyarıldığı halde kılık kıyafet yönetmeliğine uymayan bir personelimiz için uyarı yazısı yazacağım. 4857 25/II-h maddesi ve personel disiplin yönetmeliğine dayandırırak yazımı yazsam uygun olur mu sızce.