smmmstajyer kullanıcısının son içeriği

1. S

Ba-Bs Düzeltme Yapıldıktan Sonra Gelen Cezaya İndirim Talebi

Merhabalar, 2017 yılında BS Formuna yapmış olduğumuz düzeltmeye istinaden 1/5 oranında ceza ihbarnamesi elimize ulaştı.Bu ihbarnameye vergi dairesine başvurarak indirim isteyebilir miyiz? Herkese iyi çalışmalar
  2. S

Yeterlilik Sınavı Kitaplarına İhtiyacı Olanlar

2014 basımı konu anlatım kitapları bulunmakta ben özellikle sözel derslere bu kitaplardan hazırlandım ve kazandım. Eski basım olsa da konular aynı isteyen olursa ücretsiz verebilirim.
  3. S

SGK ve İş Kanunu Hakkında

sgk özellikle emeklilikle ilgili kapsamlı bir kitap arıyorum. sgk ile ilgili bildiğiniz kitaplar var mı iyi bayramlar iyi akşamlar..
  4. S

Hangi Kanundan Başlamalı ?

öncelikle iyi akşamlar smmm adayı olarak hangi kanunları öncelikle okumamı tavsiye edersiniz.Kanun okumak mı yoksa piyasada bazı muhasebe ilgili mevzuat kitapları üzerinden okumak daha faydalı olur. Cevap verirseniz inşallah benim haricimde de faydalanan olur.
  5. S

Tecrübelerinizi Bekliyorum

Muhasebe mesleğinde kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye edebileceğiniz kitaplar nelerdir ? Uygulama ile teoriyi birleştirebileceğimiz kitaplar var mıdır? Muhasebe de tecrübe kazanmış mesleği icra edenlerin tavsiyelerini yazmalarını ve benim gibi meslekte yeni olan birçok kişiye yararlı...
  6. S

Öncelikli Olarak Hangi Kanunları Okumalıyım ?

stajyer olarak 1 yılımı doldurdum. Bu meslekte kendimi geliştirmek istiyorum ve kanunları okumam gerektiğimi düşünüyorum.Oldukça fazla bizi ilgilendiren kanun var hangilerini öncelikle okumalıyım ve sizin başka tavsiyeleriniz ne olur.
  7. S

Ticari Ve Binek Araçlarda Kdv

Öncelikle herkese iyi pazarlar. ticari ve binek araçların alım ve satımında (0 ve 2.elde) kdv oranı nedir? işetmede kullanılmak üzere alınan ve satışlarında motorların (0 ve 2. el) kdv oranı nedir ?
  8. S

Yol Gösterir misiniz ?

Bu mesleğe yeni başlayan smmm stajyeri olarak meslekte kendimi geliştirmek istiyorum.bana ve benim gibi olan arkadaşlara tavsiyeleriniz neler olur. Kanunları okuyun diyenler oluyor hangi kanunları öncelikli okumak gerekir. Bunların dışında yapmamızı önerebileceğiniz bilgileri de paylaşmanızı...
  9. S

Smmm Stajyerlerine Tavsiyeler

smmm stajına hazırlanmaya başlayacak biri olarak tavsiyeleriniz ne olur aynı zamanda büroda çalışmaya başladım mevzuat bilgimi artırmak için ne yapabilirim. Bağımlı olarak çalışmak istenirse ingilizce sizce ne kadar etkili. istanbul da çalışıyorum. inşallah cevap yazılır ben ve benim gibi...