T
Etkileşim Puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhanalar hocam. Yaptırmak istediğiniz denetim hakkında bilgi verebilirseniz daha uygun bir fiyat çıkartılır. Denetimin planlanması açısından beklentilerinizi belirtebilirseniz memnun olurum. Eğer TFRS kapsamında bir denetim mi yada vergisel açıdan mi talep edilir.
    merhaba.Cevabınız gördüm ve evet farkındayım.Sadece bir firmaya ait 30 adet kredi hesabı var.Bir de 2 firma siz düşünün artık.İş arıyorum inşallah bulacağım.Çok büyük firmanın insan kaynakları departmanının iş görüşmesine çağırıp 33 adet matematik sorusu cevaplatıp 15 adet sorudan oluşan muhasebe testine tabi tutup testler bittikten sonra sözlü mülakatta yine aynı şekilde finansal sorular sorması bile beni yıldırmayacak.
    doğum iznindeyken sizi asla çıkartamazlar ayrıca doğum şart değil normalde de sizin bölümünüzü değiştirdiklerinde kabul etmeyip tazminatınızı talep etmek sisin en doğal hakkınızdır ve size yazılı vermiyorlarsa yüzde ikiyüzmilyon haklıısnız ve posteki saydırırsınız
    Merhaba bir arkadasimizin sıkıntısı ile ilgili yorumunuzu okudum ayni duruma benzer bende bir sıkıntı yasiyorum sizce ne yapmaliyim bu konuda caresiz kaldim:(
    Dogum iznindeyim bolumumu pazarlama olarak alakasiz bir degisiklik yapmak istiyorlar yapmazsam cikis vereceklermis bu taleplerini dava acmak icin yazili istedim vermediler ne yapabilurim?suan caresizlikten 3 ay ucretsiz izin aldim
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…