turkasia

: Sektörel Patent & Müşavirlik 2012 yılında Antalya da kurulmuştur. Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye' ye hizmet vermek gayesiyle yola çıkmış ve bu hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörel Patent her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi hizmetlerine entegre etme çabası içindedir. Bu yolda projenin ilk ayağı olan www.markapatent.gen.tr web sayfası tamamlanmıştır. Firmamız Marka Patent ve Diğer Sınai,Fikri Mülkiyet Hakları ile ilgili başvuruları web sayfası üzerinden online olarak alıp, marka başvurularını inceleyip değerlendirerek 24 saat içerisinde marka tescil başvurularını TPE sisteminden gerçekleştirmektedir. Sektörel Patent Türk Patent Enstitüsü verileri başta olmak üzere, özel programlar ve tarama sistemleri yoluyla da hem marka hem de logo benzerlik araştırmasını yaparak, müşterilerine marka tesciliyle ilgili en doğru kararı vermesine yardımcı olmaktadır. Sektörel Patent diğer patent firmalarından farklı olarak Tescil hizmeti verdiği her müşterisine ekstra bir ücret talep etmeden, tescil sonrası danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmet kapsamında yeni tescil başvuruları belli periyotlarla incelenerek, müşterilerimizin tescil edilmiş haklarının ihlal edilmesinin önlenmesi ve müşterilerimizin bu konuda ve gereken önlemlerin alınması konusunda bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.

Sektörel Patent & Müşavirlik 'in Müşavirlik kanadı ile ilgili diğer iki projesi www.yatirim-tesvik.com ve www.sosyalguvenlik.org un çalışmaları devam etmektedir. Sektörel Patent & Müşavirliğin mevcut faaliyet konuları

- Marka Patent ve Diğer Sınai,Fikri Mülkiyet Haklarının Tescili ve Danışmanlığı
- Yatırım Teşvik ve Yönetim Danışmanlığı
- Sosyal Güvenlik Müşavirliği
- Marka Oluşturma, Marka Ünvan ve Alan Adı Tesbiti Hizmetleri

Firmamız bu alanlarda kendi bünyesinde hizmet verirken çözüm ortakları yoluyla da bazı hizmetlere aracılık etmektedir. Sektörel Patent & Müşavirlik yakın dönemde kurumsallaşma sürecini tamamlayarak Muhasebe, Mali Müşavirlik ve Denetim hizmetlerini de bünyesinde vermeyi hedeflemektedir. Sektörel Patent & Müşavirlik gerek kendi bünyesinde, gerek çözüm ortaklarıyla müşterilerinin Danışmanlık anlamında ihtiyaç duyacağı her türlü hizmeti ve fazlasını sunmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz ilgili ayrıntılı bilgiye Hizmetlerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.
Her türlü soru ve sorununuzu iletişim kanallarımızdan bize iletebilirsiniz.

imza

İbrahim DEMİREL
Marka Vekili / Patent Vekili / SMMM / SGM
:kahve:

Takip et

Takipçiler

Geçerli ödüller

 1. 20

  Mesleğini Seven Üye!

  Mesleki forumumuzda tam 1.000 mesaja ulaştınız! Teşekkürler!
 2. 10

  Durmak Yok!

  100 Mesaja ulaştınız! Tebrik ederiz!
 3. 5

  Geri Geldin!

  Harika gidiyorsun! Forum'a katkılarından dolayı teşekkürler!
 4. 1

  İlk Mesaj!

  Tebrikler, ilk mesajınızı yazdınız. Alomaliye.com Forum'da paylaşımlarınıza devam etmeniz dileğiyle! Puan toplamaya başladın!
Üst