zirve
V
Etkileşim Puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

  • https://www.pracuj.pl/praca/collection-specialist-with-turkish-katowice,oferta,6574257 örneğin bu alacaklar muhasebesi ilanı. Polonya'da Türkçe konuşan eleman arıyorlar. Kastettiğim buydu. Türkçe ve İngilizce konuşabilen personel ihtiyacı daima var Avrupa'da. İlanlar karmaşık gelebilir ama tasklar çok basittir, anlamanız konusunda yardımcı olabilirim demiştim. Önceliğiniz sadece yurtdışı olsun ya da iyi bir iş osun ve yurtdışı olsun ise Reporting içeren ilanları inceleyin.
    İngiliczeme güvenme potansiyelim var yani ileri derece değil sadece çalışır başarırım diye düşünüyorum fakat ne derecede İngilizce gerekiyor? Bahsettiğiniz sitelere şöyle bir baktım açıkçası pek anlamadım acaba bahsettiğiniz örnekler ile de açıklar mısınız? Ve bir sorum daha olacak ben genel anlamada kariyer yolumu belirlemek istiyorum ve siz çok net bir cevap vermişsiniz yani bir tek bu hedef üzerinde ilerlememi mi önerirsiniz?
    Hocam maliye bölümünden henüz haziran ayında mezun oldum. Çok zorlu bi sürecin başlangıcında olduğumu da henüz anlamış bulunmaktayım. KPSS sürecine hiç başlamadan mevcut şartlardan dolayı çekildim. İki aydır da mali müşavirin yanında ücretsiz olarak iş yapmakta yani işi öğrenmekteyim. Yurt dışında çalışmak adına yazılarınızı okudum süreç hakkında bilgim hiç yok fakat yol çıkmam hedef belirlemem vs. konusunda yardımcı olmanız sohbet etmeniz beni çok mutlu edecektir. Henüz 22 yaşında yolun çok çok başındayım imkanları çok yüksek olmayan biri olarak ne tavsiye edersiniz?
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst