zeynep1986 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Kamil Büyükmirza Maliyet Kitabı Soru Çözümleri Hakkında??

Arkadaşlar Merhaba, Kamil Büyükmirzanın Maliyet ve Yönetim Muhasebesi kitabını aldım konu anlatımları çok güzel fakat soruların sadece sonuçları var çözüm yolları yok. Kitaba sahip olanlar kendi başlarına tüm soruları çözebiliyormu acaba yoksa cevapları bulabileceğimiz bir yer varmı? Birde...
  2. Z

SSK damıyım emekli sandığında mıyım?

Arkadaşlar bir konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Ben çalışmıyorken babamdan yani emekli sandığından yararlanıyordum. 3 sene önce ssk lı olarak çalışmaya başladım fakat herhangi bir aktivasyon işlemi gerçekleştirmedim. 3 sene boyunca hiçbir sağlık hizmetinden...
  3. Z

Yeni girdiğim şirkette 1 ay çalışıp ayrılsam çalıştığım süre stajdan sayılırmı?

Merhaba arkadaşlar ben Mayıs 2011 stajeriyim. 30 kasımda İstanbulda stajer olarak çalıştığım şirketten ayrılarak İzmir'e geldim. İzmirde ikametgah alıp odaya götürdüm dilekçe yazıp dosyamı buraya talep ettim. Bugün bir şirkette işe başladım fakat bu hafta onlar beni ben onları denicez diye ssk...
  4. Z

Meslek adı ve kodu

Arkadaşlar sabah 9:30 dan beri meslek adları ve kodlarını araştırıyorum. Ben 2011 Mayıs stajeriyim İşe giriş bildirgemde meslek adı ve kodu kısmında : 4115.04 yazıyor bunun anlamı ne acaba? Dün arkadaşım odaya gitmiş meslek kodu 4 olduğu için bu ihaleli işlerde kullanılıyor dosyanızı incelicez...
  5. Z

2 Temmuz 2011 SMMM Staja Başlama Sınavı Soruları ve Cevapları(TESMER)

2 Temmuz 2011 tarihinde (2011/2. Dönem) yapılan Staja Giriş Sınavı soru ve cevapları yayınlanmıştır.
  6. Z

Öncelikle sınava girmiş adaylara soruyorum???

Öncelikle Sınava Girmiş kazanmış ya da kazanamamış arkadaşlara yöneltiyorum sorumu : Duyduğum bir söylenti var : Kasım ayı sınavı en zor sınavmış! Sizce bunun doğruluk payı var mı? Yoksa her sınav kişilerin bilgilerine göre yönleniyor ve eşit ağırlıklımı gerçekleşiyor? Yorumlarınızı...