5. Etap TTK, KOBİ-TFRS Eğitimleri - 08.03.2012

mrpizmir

Katkı Sunan Üye
5. Etap TTK, KOBİ-TFRS Eğitimleri - 08.03.2012

--------------------------------------------------------------------------------

1. GRUP- 5. ETAP EĞİTİMLERİ ÖNCEKİ ETAPLARIN TEKRARI OLUP, EĞİTİM
ALANLARIN KAYDI YAPILMAYACAKTIR.

Değerli Üyelerimiz,
TÜRMOB Eğitim Projesi doğrultusunda Odamız tarafından düzenlenen 1. 2. 3.ve 4. Etap TTK. Ve KOBİ TFRS eğitimleri başarı ile tamamlanmıştır.

5.Etap TTK ve KOBİ-TFRS eğitim başvuruları İzmir SMMM Odası internet sitesi http://izsmmmo.org.tr üzerinden elektronik olarak alınmaya başlanmıştır.
Eğitim verilecek salonlardaki kapasiteye göre başvurular alınacaktır. Sistemimiz 1. 2. 3.4..Etap TTK, KOBİ TFRS eğitimlerine katılanların başvurularını kabul etmemektedir.

Eğitim verilecek salonlardaki kapasite dolduğunda başvurular kapatılacaktır. Bu nedenle, 5. etap eğitime katılmak isteyen üyelerimizin başvurularını yapmaları gerekmektedir.

EĞİTİM PROGRAMI

Asım Bezirci - Ticaret Lisesi Küçük Salon - Gediz Üniversitesi Toplantı Salonu
Eğitim Tarihi : 16-17-18 Mart 2012 / 23-24-25 Mart 2012
Eğitim Günleri: Cuma ?Cumartesi-Pazar

Eğitim Saatleri: 09:30?18:00
Eğitim Yerleri: Başvuru anında sizler tarafından seçilecektir.

Eğitim yapılacak salonlarımıza eğitim portalımıza başvuranlar alınacaktır. Hazirun buna göre oluşturulacak ve hazirunda ismi olmayanlar kesinlikle eğitime alınmayacaktır.
DENETİM eğitimlerine katılabilmek için, lisans düzeyinde diplomaya sahip olmak, SMMM ruhsatına sahip olmak ve TTK, KOBİ-TFRS eğitimlerini tamamlamış olmak zorunludur.

Bu nedenle DENETİM eğitimine başvuracak adayların aynı zamanda TTK ve KOBİ-TFRS eğitimlerine de başvuru yapması gerekmektedir.

İzsmmmo WEB sitesinden başvuru yapabilmek için İZSMMMO INTERNET
ŞUBESİ ?inde kullandığınız şifrenizi kullanmanız gerekmektedir.
BAŞVURU İÇİN: http://www.izsmmmo.org.tr/Formlar/basvuru.ASP?formno=68&ftip=2

Yönetim Kurulu olarak, eğitim sürecinde siz değerli üyelerimizin her zaman yanında olacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Genel bilgilendirme toplantılarında da belirttiğimiz üzere hep birlikte bu süreci başarı ile tamamlayacağınıza inancımız sonsuzdur.

Tüm üyelerimize başarılar dilerim.

Feyzullah TOPÇU
BAŞKAN

Ynt: 5. Etap TTK, KOBİ-TFRS Eğitimleri - 08.03.2012

Acaba verilen eğitimle ilgili notlarını paylaşma imkanı olan varmı? Benim bağlı olduğum odada bu konuyla ilgili henüz hiçbir çalışma yok nerden başlamam gerektiğini bile bilmiyorum. Teşekkür ederim şimdiden

istanbul odası cd tarzında tüm notları eğitime katılan üyelerine dağıtacaktı?Dağıtıldıysa bu notları paylaşan olursa çok iyi olur.

Valla benden duymamış olun, CD dağıtılacak demişlerdi ama şimdi bilişim dünyası Flash belleğe geçtiğinden dolayı ortada CD falan kalmadı, ne olacak bekliyoruz. Bize de eğitimde size söylediklerinin aynısını söylemişlerdi. :)

Doğrusu siz mail adresinizi yazın ben size kendi notlarımı göndereyim....

gitarist34 ' Alıntı:
Valla benden duymamış olun, CD dağıtılacak demişlerdi ama şimdi bilişim dünyası Flash belleğe geçtiğinden dolayı ortada CD falan kalmadı, ne olacak bekliyoruz. Bize de eğitimde size söylediklerinin aynısını söylemişlerdi. :)

sayın gitarist34
mail adresim;[email protected]
teşekkürler.

gitarist34 ' Alıntı:

sayın gitarist34
mail adresim;[email protected]
teşekkürler.

Değerli Arkadaşlar

Bugün itibari ile eğiticilerin CD leri geldi. Katılımcılar ile paylaşılıp paylaşılmayacağını bilmiyorum. Ama zannımca sizlere bu CD ler yada verilerin olduğu internet adresinin linki paylaşılacaktır.

Ben KOBİ TFRS ile ilgili pek çok sorunuzun cevabının daha net olarak bu notlardan bulunabileceğini ümit ediyorum.

Hayırlısı artık.