!!!!Bu alana girmek yasaktır!!!!

• Konbuyu başlatan konsilyer
  • Başlangıç tarihi
ADI SOYADI...........................: Mehmet DEMİRAYAK

ÜNVANI.................................: SMMM

DOĞUM YERİ VE TARİHİ.........: KONYA-28/06/1970

İŞYERİ ADRESİM....................: Ferhuniye Mah.Sultanşah Cad.Ekko İşhanı
No:28/L Kat:5/501 Selçuklu/KONYA

İŞ TELEFON : 0332 350 76 12

CEP TELOFON : 0532 571 3052

MSN : [email protected]

Evli ve Hümeyranur,Dilaranur,Havvanur isminde üç kız babasıyım(Allah olmayanlarada versin.).Musıki ile yakından ilgilenirim.Konya Musiki Derneğinde hanende ve sazende olarak görev almaktayım.Senede en az üç konserimiz olur.Saz olarak ney üflemekteyim.
Konya'ya gelir misafirim olursanız yemek menümde ETLİEKMEK var ona göre.

http://www.neyzen.com/mehmet_demirayak.htm

http://spaces.msn.com/musavirdemirayak1970/PersonalSpace.asp x?_c01_blogpart=myspace&_c02_owner=1&_c=blogpart

Herşey gönlünüzce,mutlu ve stressiz günler dileği ile,
Aşk sultanı mevlana diyarından sevgi ve saygılarımla.......

Başlığa baktım tanıtma ile ilgili bir yazı göremedim ama arkadaşlar kendilerini tanıtmışlar bende tanıtayım.
Ben Abdullah Büdüş
Konya
saygılarımla

herkese selamlar.

merhaba
ben fevzi orhan
1960 doğumluyum.
gazi üniversitesi iktisat fakültesi 1982 mezunlarındanım.
mesleğe ticaret lisesinde okurken kendi defterlerimizi tutarak başladım.
1976-77 yıllarında olacak.
meslek kanunu çıktığında 5 yıllık şartı yerine getiremediğimizden
smmm olamadık.o yıllarda bizler için özel imtihan açıldı ankara'da.
ona katılalım dedik.katılmaz olsaydık.8 dersten 6 sını vermiştim.
son iki dersi vermeye gittiğimizde kızılayda kaldırımda dururken
arkadaşlarla birlikte bize araba çarpmış.gözlerimi hastanede açtım.
masum türker bey olmasa herhalde aranızda olmayacaktım.
çünkü kollar bacaklar kırılmış,karaciğer parçalanmış.o günkü türmob
yönecilerinden sayın masum türker hastaneye 30 ytl vermiş cebinden.bütün olan biten bu demiş para olarak.hasta için ne gerekiyorsa
yapın demiş.tabiki gazi üniversitesi hastahane yetkilileri beni varlıklı
zannedip,başlamışlar amaliyata.40 saat sürmüş,sonra kurtulmuşum.hastahanede 1 sene yattıktan sonra tekrar mesleğe döndüm.bugüne kadar devam ediyorum.
19 yaşında uü mak.mühendisliğinde okuyan bir oğlum var.şu anda
4. evliliğimdeyim.allah kimseye nasıp etmesin.
herkese saygılar sunarım.

tanışma

merhaba ben hakan 29 yuaşındayım

maramra iktisat mezunuyum.
2 sene tansaşta muhasebe sorumlusuydum ama orda ön muhaseb olduğu için hiç bir tecürbe edinemedim.askerden sonrada bankada çalışmaya başladım. 2,5 sene banakda çalıştıktan sonra banakcılıkta bir gelecek olmadığını görüp riskleri göze alarakraktan muhasebe sektörüne girdim.3 aydır bir inşaat şirketinin muhasebe bnölümünde çalışıyorum. çalıştığım yerin inşaat şirketi olması büyük bir şans. henüz çok bir şey öğrenmesemde tek düzene ve işlemlere yavaş yavaş öğrenmeye başladım.forum güzel ancak sorulardan çok yararlı bilgi dökümanlarınında paylaşıabildiği bir bölüm yada başlık olsa iyi olurdu bence.
mali müşvarilik sınavlarına girip girmemekte kararsızım.
çünkübu yaştan sonra sınava gir belgeyi almak zor olmasada.bu işi serbest olarak yapmak için çevre olayı çok öenemli elinde belgesi olup müşterisi olmayan müşvariler vardır sektörde onlardan olamk istemiyorum açıkcası.
sınava derslere ayıracağım vakti teorikten çok pratiğe harcamayı daha uygun buluyorum.

herkese işi ve özel yaşaımnda başarılar ve mutluluklar dilerim

merhaba

merhaba aranıza yeni katıldım

1965 istanbul doğumluyum. beyoğlu ticaret lisesini tercih ettiğimde nasıl bir illete bulaştığımı inanın bilmiyordum lise birde facıt'larla başlayan muhasebe maceram 2006 da büro açılışıyla devam ediyor.
tüm meslekdaşlarıma ve üsdatlarıma saygı ve sevgilerimle

Re: tanışma

hakan43' Alıntı:
merhaba ben hakan 29 yuaşındayım

maramra iktisat mezunuyum.
2 sene tansaşta muhasebe sorumlusuydum ama orda ön muhaseb olduğu için hiç bir tecürbe edinemedim.askerden sonrada bankada çalışmaya başladım. 2,5 sene banakda çalıştıktan sonra banakcılıkta bir gelecek olmadığını görüp riskleri göze alarakraktan muhasebe sektörüne girdim.3 aydır bir inşaat şirketinin muhasebe bnölümünde çalışıyorum. çalıştığım yerin inşaat şirketi olması büyük bir şans. henüz çok bir şey öğrenmesemde tek düzene ve işlemlere yavaş yavaş öğrenmeye başladım.forum güzel ancak sorulardan çok yararlı bilgi dökümanlarınında paylaşıabildiği bir bölüm yada başlık olsa iyi olurdu bence.
mali müşvarilik sınavlarına girip girmemekte kararsızım.
çünkübu yaştan sonra sınava gir belgeyi almak zor olmasada.bu işi serbest olarak yapmak için çevre olayı çok öenemli elinde belgesi olup müşterisi olmayan müşvariler vardır sektörde onlardan olamk istemiyorum açıkcası.
sınava derslere ayıracağım vakti teorikten çok pratiğe harcamayı daha uygun buluyorum.

herkese işi ve özel yaşaımnda başarılar ve mutluluklar dilerim

sevgili hakan 43; bu yastan sonra belgeyi almanın sana mantıksız geldiğini söylüyorsun; fakat ilerleyen zamnalarda kafanı taslara vurmamak için belge için zaman ayırmaya başlasan bence senın açından çok iyi olur.

İyi çalışmalar

belge

sanırım haklsın mhmt79 .çalıştığım yerde benden 7-8 yaş büyük kişler kasımdaki sınava girdiler.mart 2007 deki sınava girmeyi düşünüyorum.tabi yılbaşına kadar sınav harcını bulabilirsek!yoksa bi sonraki sınava kalıcam şimdiden çalışmaya başlarsam anca marta kadar sınava hazır olabilirim düşünüyorum.!Zaman çabuk geçior bir bakmışım belki belge elimde!

SAYIN hakan 43
şimdi daha mantıklı yazmıssın evet şimdi başlamalısın bence .. dediğin gibi zaman su gibi...

kolay gelsin.

Ynt: !!!!Bu alana girmek yasaktır!!!!

ben 1985 li olup halen aynı yılda doğum tarihim devam etmektedir.
baba mesleğini icraa etmeye çalışacağız acık ogretım işletme 4 sınıftayım
bir taraftanda iş deneyimi yapıyorum tercübe
nasip olursa
sene ye staj başlatacağım.
mesleki gelişmeme faydalı olduna inandığım için bu foruma uyeyim
iyi çalışmalar herkeze.

bekle beni istanbul :)....

Öncelikle bütün forum üyelerine kucak dolusu sevgi ve selamlarımı iletmek istiyorum.

Bu alana girmenin yasak olduğunu görür görmez bir refleksle hemen tıkladım; sanki yeni bir tebliğ yayınlanmış ve beni çok yakından ilgilendiriyormuş gibi. Açıkçası forum üyelerinin bu alanda kendilerini tanıtmaları ve içinden gelenleri söylemeleri için güzel bir alan olmuş. Burada sadece kanunlar, mevzuatlar, tebliğler tartışıldı, soru cevap şeklinde bir çok insan buradan bilgi sahibi oldu açıkça söylemek gerekirse, çoğu kez bu forumda kendi sorduğum yada daha önce sorulmuş sorulara aldığım cevaplarla hareket edip işlemlerimi gerçekleştirdim. O nedenle bu foruma üye olduğum günden beri nerdeyse hergün ziyaret ediyorum. Çok faydasını gördüm ve hala görmeye devam ediyorum.

Fazla sözü uzatmadan kısaca kendimden bahsedeyim. 06.11.1978 Diyarbakır doğumluyum. Bu meslekle ilk tanışmam 1998 yılında oldu. İlk mesleki çalışma hayatım hem okumak hem çalışmakla geçti. Bir taraftan üniversite okuyor, arta kalan zamanlarda Yeminli Mali Müşavirlik bürosunda kendimi geliştirmeye çalışıyordum. Okul bittikten sonra aynı yerde devam ettim ve ilk etapta yazışmalar, telefonlara bakma, tutanak hazırlama falan derken birde baktım ki 2 yıl sonra denetim yapmaya başlamışım. İşin ilginç yanı şuki, hayatımda hiç defter tutmadan, YMM bürosunda tam tasdik kapsamında tutulan defterleri denetliyordum ve gün geçtikçe bu konuda çok başarılı olduğumu görüyordum. 2002 yılında SMMM stajımı başlattım ve staj biter bitmez, bitirme sınavı sonunda 2005 yılında SMMM oldum. Askere gidip geldim ve 2006 yılı mart ayında kendi büromu açtım. Şu anda pek fazla müşterim yok ama pekte umursamıyorum. Sonuçta iyi olduğumu düşündüğüm ve sevdiğim işi yapıyorum. Bu mesleği yapabilmenin en önümle koşulu mesleği severek yapmaktır. Bu mesleği para kazanmak için bir araç olarak kullanmayıp bir amaç edindim. Bu amaç doğrultusunda çalışma hayatımı sürdürmeyi istiyorum.

Herkeze sevgi ve saygılar...

Ynt: !!!!bu Alana Girmek Yasaktır!!!!

Merhabalar sevgili forum üyeleri ve meslektaşlarım ben de sizin gibi yasak bölgeyi merak edip girenlerdenim bi baktımki yasak bölgede herkes kendini tanıtıyo bende onlara katılayım dedim.

Ynt: !!!!bu Alana Girmek Yasaktır!!!!

Saygı Değer Üstadlarım,

Ben diyorum ki 25 yaşında genç bir insan olarak ALO MALİYE forum üyeleri adı altında istanbul'da bir gece düzenleyelim. Siz şimdi diyeceksiniz bu iş hayatta olmaz. Neden olmasın bence ALO MALİYE forum üyelerine böyle bir gece tertip etmeli herkes kendi payına düşeni versin. Hem herkes saygıdeğer üstadlarımızla tanışmış olur. Bence Moderatör abilerimiz ablalarımız bu işi ayarlar ben hiç hayatımda istanbul'a gelmedim ama orada olsam böyle bir gece düzenlerdim. Hem herkesin unutamayacağı bir gece olur. Bence Olayı hemen tertipleyelim 1 Haziran 2007 yılına HAdi Hocalarım be he deyinde yapalım bu işi. VAlla ben üstad olsam hemen yaparım....

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ...........

bende alemdar 1984 çankırı doğumluyum alan güzel herkes kendini tanıtmıs yanlız dikkat çeken nokta ise yaş grubu, ne kadar çok yaşı 40 ve üzerinde kişi kendinden bahsetmis galiba gençlerin bu yolda ne kadar az ilerleyebildiklerine en iyi örnek bu olsa artık belli bir kesimin sırayı bize devretmesi diğeliyle.sınavlarda gençleri terleten sistem acaba 20 yıl önce nasıldı çok merak ediyorum şimdi maddiyattan öte manevi sıkıntılar çeken insanlar acaba 25-30 yıl önce şimdiki kadar sıkıntı yaşıyorlarmıydı.saygılar

öncelikle tüm emeği geçen Alo Maliye Forumunun yönetici ve üyelerine burdan teşekkür etmek istiyorum.
bende uzun süredir bu foruma üyeyim ve buradaki bilgileri paylaşıyorum.
1970 Ankara doğumluyum,Antalya Turizm ve Otelcilik mezunuyum ve 12 yaşında dünya tatlısı bir kız sahibiyim.
şuan İnsan Kaynaklarında görev almaktayım.
şunu belirtmek istiyorumki burası çok seviyeli ve günümüz yasa ve mevzuatlarını en iyi şekilde paylaşarak,tartışarak daha iyi yola ulaşma açısından oldukça kaliteli bir yer.

saygılarımla

Merhaba

Ben Eyüp Sabuncu

İstanbul Avrupa Yakasında bir şirkette çalışmaktayım. Forumun yeni üyelerindenim.

1976 doğumluyum Evliyim 1 kızım ve 1 Oğlum var

10 gün sonra SMMM stajım bitecek ve sınava hazırlanıyorum (ama biraz korkuyorum)

Forumda çok iyi şeyler öğreniyoruz , bilgilerimi tazeleme şansım oluyor , forumda telefon numaralarımızıda versek veya

msn adreslerimizi çünkü sürekli foruma giremeyen arkadaşlarımız (bende dahil) yardım almak istediğimizde daha hızlı

ulaşabilmek için , forumdaki tüm herkesi bende çok seviyorum.....

Saygılarımla ,

Merhaba,
Bende aranıza yeni katıldım. konu epeyce uzun zaman önce açılmış , ama olsun bende kendimi tanıtmak isterim.

adım Azime Karakoç. istanbulda ikamet etmekteyim.

Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Umarım çok şey paylaşırız.

Sevgiyle kalın

merhaba arkadaşlar benim hikayem de yılan hikayesi gibi herşey annemin beni zorla tic. lisesine kaydıyla başladı. ben gizlice düz liseye kayıt yaptırdım o gizlice tic. lis. aldırmış 2 yıllık myo dan sonra neyse 24 yaşında sm sınavlarına karnımda bebekle gidiyordum. sonra 1 yaşında bebek bakarken açıköğretimi bitirdim. bizim muhasebe bürosunun patronu hep bu büroyu sana devredecem ben siyasete girecem dedi ve beni 9 yıl oyaladı ne o girebildi siyasete ne ben karşıma bir sürü iş fırsatları çıktı. ama bir hayal ile kendimi bunca zaman oyalamışım tek karım deneyimim oldu. artık kararrımı verdim ben 2007 yılının aralık ayında kendi büromu kuracağım. allah benim hakkımda hayırlısını versin taa yıllar önce sm sınavına katılmayı zor ikna edip onu da sınava soktuğum arkadaşım ruhsatını alır almaz büro açtığından bugün köşe oldu ben ise 32 yaşında az maaşa talim ediyorum ve iki çocukla smm sınavlarına hazırlanıyorum.
diyeceğim o tecrübesi olan arkadaşlar eğer kendilerine güveniyorlarsa 1 saat beklemesinler devletin denetim elemanı açığı %70 bir gün devletin bizlere çok ihtiyacı olacak saygılar sevgiler....

merhabalar,

yok yok kendimi strese soktum anlatmam lazım

arkadaşlar ben 22 yaşındayım stajerim çokmu erken yapıyorum bu işleri nie benim yaşımda kimseyle karşılaşmıyorum takıntı haline geldi. "hızlı yaşa genç öl" derlerya bu yalan dimi :)

Merhabalar,
Sizleri Konya'dan takip ediyorum ve ne sm ne smm ne de smmm değilim. İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapıyorum. Alomaliye ile tanıştıktan çok sonra üye olup bir şeyler yazmaya başladım. Çok fazla şey yazmasam da cevapları ve yorumları benim için gerçekten önemli kişiler buldum burada. Hepinize teşekkürler.