Staja Hazırlık Sınavlarına Yönelik Tavsiyeler

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Ynt: Staja Hazırlık Sınavlarına Yönelik Tavsiyeler

staja başlama eğitim cd'sini alabileceğim büro benden 100 km uzakta..
acaba kargoyla gönderme hizmeti var mı tesmer'in?

arkadaşlar ben temmuz sınavını kazandım elimde görsel staja başlama eğitim seti var elimdeki seti satıp bir miktarda ekleyip yeterlilik için set almayı düşünüyorum eğitim seti almayı düşünen arkadaşlar irtibata geçe bilirler full konu anlatımı ve soru çözümleri dvd seti dir

staj baçlatma sınavına ilk defa gireceğim mart ayında.staj sınavı hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Hangi konulara ağırlık vererek çalışmaya başlamalıyım.sınavın hangi dersi daha çok zorlar gibi.

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar
Tavsiye edeceğiniz soru bankası varmı

merhaba;

kasımda ilk kez sınava gireceğim Ankarada yaşıyorum önerebileceğiniz kurs var mı?

cevabınızı bekliyorum

arkadaşlar birde elimde islam çankaya yeterlilik kitabı kaldı 30 tl ye satıyorum almak isteyenler kargo bana ait

Slm Arkadaşlar Gaziantepten Ali ben..Bu yıl mezun oldum be Mart 2012 deki staj başlatma sınavına hazırlanacağım..hangi kitapları ve yöntemleri tavsiye edersiniz?

Slm ben şimdi yeterliliğe hazırlanıyorum.Staj başlatmayı muratın öğrencilerine verdiği notlara ve geçmiş yıl sorularına çalışarak,kursa gitmeden ilk hakkımda vermiştim.Hepinize kolay gelsin.

arkadaşlar kitaplarımı satacaktım ama zaten çoğu 2008-2009 basım. o yzüden kimsenin ahını almak istemem. kitaplarımı gerçekten ihtiyacı olan birine göndermek istiyorum.herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum.maddi durumu kötü olan stajyer arkadaşlar özelden mail atsın.kargo size ait olacak. bu arada kitaplar yeterlilik kitapları 5-6 kitap var.ben şuan mali müşavir oldum darısı sizlerin başına...

arkadaşlar ben aöf 4. sınıfa geçtim. nisan ve haziran da sınavlarım var. staj başlatma sınavına ilk hangi dönemde girebilirim? mart temmuz aralık?

mes_ar ' Alıntı:
arkadaşlar ben aöf 4. sınıfa geçtim. nisan ve haziran da sınavlarım var. staj başlatma sınavına ilk hangi dönemde girebilirim? mart temmuz aralık?
Sınavlara girebilmek için mezun olmuş olmanız, diplomanızın elinizde olması gerekmektedir. Diploma aldıktan sonra aşağıdaki tarihleri takip etmen gerekmektedir. Yani Ağustos sonuna kadar diplamanızı alır müracatı yaparsanız Aralık sınavına girebilirsiniz.Unutmadan Sınav Müracat tarihlerini takip etmeniz gerekmektedir.Bazen Müracat tarihleri ileri alınabilmektedir.

2011/1. Dönem SINAV TARİHİ : 05 MART 2011 CUMARTESİ
İnternet üzerinden son başvuru tarihleri : 01-31 Aralık 2010

2011/2.Dönem SINAV TARİHİ : 02 Temmuz 2011 CUMARTESİ
İnternet üzerinden son başvuru tarihleri : 1-30 Nisan 2011

2011/3.Dönem SINAV TARİHİ : 19 KASIM 2011 CUMARTESİ
İnternet üzerinden son başvuru tarihleri : 1-31 Ağustos 2011

peki diyelim ki 19 kasımda girdim ve kazandım hemen staja başlayabiliyor muyum?

Arkadaşlar sınavdan ne kadar sonra sorular ve cevapları internet üzerinden yayınlanıyor acaba?

hangi kaynak önerırısınız arklar kıtabı olan arklar ıtıbata gecersek satın alırız kıtabı olanlar arklar hangı yaynı kullanıdılar bılgı verırsenızsevınırım

deha staja başlatma serisi nden çok fayda gördüm. islam çankaya detaylı konu anlatıyor ama deha cep serisi çok güzel önemli noktaları kısaca anlatmış ders ders kitapçık şeklinde. soru bankası var. çok faydasını gördüm.

Merhaba arkadaşlar, bende bu sene girdim smmm staj başlatmaya çok şükür sıkı bir 3 aylık çalışmanın arkadasından kazandım güzelde net çıkardım. Ancak sorunlar şimdi başladı. Mayıs'ta stajı başlatmam gerek ancak bu staj evresinde yüksek lisansı tamamlamak ve vergi denetmeni olabilmek adına nasıl bir yol izlemeliyim?