1Eylül2012 Bağımsız Denetçilik Sınavı Hk.

Bildiğiniz gibi sınava yeni başvuru alınmadı ve sadece benim gibi daha önce süreci başlatmış olanlar sınava girebilecek. Bu sınava tahminen kaç kişi girecek bilgisi olan var mı?
Bu arada sınavla ilgili duyduğum şu ki sınav daha öncekilere göre çok daha basit olacağı yönünde. bu duyum tamamen informal, kulaktan dolma. böylelikle eylül ve aralık ayı sınavlarıyla daha önce sürecini başlatmış herkese belge verilme eğilimi olacak deniyor. fakat ben tam tersinin de olabileceğini düşünüyorum. sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar..

[h=5]1-2 Eylül 2012 lisanslama sınavlarına girecek olan tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim.[/h]
Sevgi ve saygılarımla;

evet geçen seneki sınav (ağustos ve aralık) harbiden çılgın sorulardı.bir sınavda 5 soru yanlış olduğu için İPTAL edildiğine geçen sene şahit oldum. Benim gibi sınava girecek tüm arkadaşlara başarı diliyorum.

1 Eylül sınav siklari

Herkese basarılar.yarin sınavdan sonra denetim sınavından şıkları alan arkadaslar olursa buraya yazabilirmiş en azindan sonucları tahmini olarak karsilastirabliriz.

sınava giren arkadaşlara geçmiş olsun.cevap anahtarı ne zaman açıklanır?

1-2 güne açıklanır. Bağımsız denetimde Bilgisayar sorularının cevaplarını bilen varmı
Benim cevaplarım
1- DOS
2- Tek yönlü
3- Tespit edici şeklindeydi.

Sıklarım b grubu bagimsiz denetim
D-1
b-2
a-3
c-4
c-5
b-6
a-7
d-8
c-9
a-10
b-11
d-12
a-13
c-14
d-15
b-16
a-17
b-18
c-19
b-20
d-21
c-22
a-23
b-24
c-25

Geçmiş olsun, umarım sınava girip hak eden herkes kazanır... Standartlardan sınava giren var mı?

1-2 güne açıklanır. Bağımsız denetimde Bilgisayar sorularının cevaplarını bilen varmı
Benim cevaplarım
1- DOS
2- Tek yönlü
3- Tespit edici şeklindeydi.

tek yönlüyü bende işaretledmim tesspit edicinin yanında önleyici vsardı virüsle alakalı onu işaretledim dosla ilgili soruyu haturlayamadım

Dosla ilgili soru web sitesini durdurmakla (çökertmekle) alakalı bir soruydu. Kısa açıklaması Dosdu.

mevzuat or geldi bana sanırım aralığa kaldım denetim çok iyi standartlar orta şeker

mevzuat çok kolaydı bence çalışsaydık kesin geçerdik, son 2 sınavda mevzuat çok daha zordu. herhalde bidahakine standartları kolay yaparlar gibi geliyor

ben girdim ama şu anda çok şey hatırlamıyorum önceki sınavla ilgili arkadaş (
evet geçen seneki sınav (ağustos ve aralık) harbiden çılgın sorulardı.bir sınavda 5 soru yanlış olduğu için İPTAL edildiğine geçen sene şahit oldum. Benim gibi sınava girecek tüm arkadaşlara başarı diliyorum. ) çok yanlış çıktığını belirtti arkadaşlar çıkan yanlış sorular bizim lehimize her yanlış soru 4 puan olarak bize dönüyor

Paylaş

|

eğer standartlardan geçersem 88 alırsam zor belge alıyorum ama altında bir puan alırsam ortalama yüksetmek için denetim dersine girecem