Not Yükseltmeye Hangi Dersten Girilmeli ?

Evet ortalamam 57.8 ve not yükseltmeye girmem lazım... Sizce hangi dersten girmeliyim... Maliyetten 100 beklerken 50 aldım. Çok güveniyordum ama olmadı... Acaba not yükseltme için en uygun ders hangisi?

Artık hiç güvenim yok kuruldakilere ... 100 beklediğim dersten 50 aldım... Bu sebeple 2-3 dersden girim diyorum ne olur ne olmaz çünkü son hakkım... :) mesleğin yanına neler olur sizce

benim tavsiyem meslek hukuku yada hukuk basit ve notu kıt olmayan dersler...analizden ne kadar yapsanızda emin olamıyorsunuz alacağınız nota 3 kağıt vermeme rağmen 56 almıştım

Evet ortalamam 57.8 ve not yükseltmeye girmem lazım... Sizce hangi dersten girmeliyim... Maliyetten 100 beklerken 50 aldım. Çok güveniyordum ama olmadı... Acaba not yükseltme için en uygun ders hangisi?

öncelikle 60 not ve üzeri aldığın derslerden not yükseltmeye giremiyorsun bunu biliyosun dimi :) benc ilk olarak maliyete itiraz et bakarsın sınava bile girmene gerek kalmaz son ihtimal olarak diğer derslerden ne kadar puan aldın benim favorim meslek hukuku sonra analiz

öncelikle 60 not ve üzeri aldığın derslerden not yükseltmeye giremiyorsun bunu biliyosun dimi :) benc ilk olarak maliyete itiraz et bakarsın sınava bile girmene gerek kalmaz son ihtimal olarak diğer derslerden ne kadar puan aldın benim favorim meslek hukuku sonra analiz

Bende not yükseltme için 60 aldığım Meslek Hukukundan tekrar sınava girdim

Kanunu tam anlamıyla ezberledim Haksız rekabet Etik bunlara iyi çalıştım ve dehanın 7077 kitabındaki cevapları birebir ezberledim

Sınavda ufak tefek eksikliklerle 90 aldım Bence yükseltme için en uygun der Meslek Hukuku sürpriz gelmez çok iyi ezberlersen birebir yazarsan en az 90 ben denedim ve gördüm

Artık hiç güvenim yok kuruldakilere ... 100 beklediğim dersten 50 aldım... Bu sebeple 2-3 dersden girim diyorum ne olur ne olmaz çünkü son hakkım... :) mesleğin yanına neler olur sizce

Bencede en az 2 dersten girmen arkadaşım ben olsam Finansaldan girerim Temel Hukukta olabilir

Maliyet analiz vergi den asla girmezdim onlardan sürpriz gelebilir