Sizce İtirazlar Ne Zaman Sonuçlanır? Kalan Süre Yeter mi ?

arkadaşlar umarım itiraz sonuçları istediğiniz gibi sonuçlanır . bende 10 gün sonra ilk kez giricem sınava. kalbim atmıyor artık o derecedeyim yani. bi an geliyo aman nasılsa olur diyorum bi an geliyor ya hiç bilmediğim yada cevabını hatırlayamadığım soru gelirse naparım diye panik modunda dolaşıyorum. çıkamadım ben b u işin içinden

İnşallah bu gün açıklarlar. Ama zannetmiyorum geçen hafta aradığımda en geç cuma günü demişlerdi. Şimdi ise bu gün diyorlar. Oyalıyorlar. Ne bekliyorlar anlamadım ki. Ne biçim sistem sözde itiraz hakkı var. Ama sonuçlar sınav günü açıklanıyor. Aslında böyle yapacaklarsa hiç itiraz hakkı falan vermesinler. Ya da işlerini adam akıllı yapsınlar. Karşılarında 0-6 yaş çocukmu var ya. Resmen baştan salıyorlar...Söz de bu kararları alan kişiler meslektaşlarımız...Yazık ya...Haksızlık yani...

İnşallah bu gün açıklarlar. Ama zannetmiyorum geçen hafta aradığımda en geç cuma günü demişlerdi. Şimdi ise bu gün diyorlar. Oyalıyorlar. Ne bekliyorlar anlamadım ki. Ne biçim sistem sözde itiraz hakkı var. Ama sonuçlar sınav günü açıklanıyor. Aslında böyle yapacaklarsa hiç itiraz hakkı falan vermesinler. Ya da işlerini adam akıllı yapsınlar. Karşılarında 0-6 yaş çocukmu var ya. Resmen baştan salıyorlar...Söz de bu kararları alan kişiler meslektaşlarımız...Yazık ya...Haksızlık yani...

Ben Sabah Aradığımda gün içinde sonuçlar açıklanır dediler. Hiç Açıklamasınlar daha iyi...

Evet aynen iade neyse biz hakkımız olanı istedik onlar vermedi yapacak bir şey yok. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü misali...Hakkımızda her şeyin hayırlısı. Şimdiden herkese başarılar...