fonradar

SMMM Staj Başlatma

Merhabalar,

Ağustos 2013 smmm staj başlatma sınavına başvuru yapacağım. Fakat kursa gidebilecek durumda değilim.Sizlerin tavsiye edebileceği yayınlar,cd ler vs neler olabilir.Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Saygılarımla;

bu iş asla cd ile bilgisayar başında oturma ile olmaz deha nın ynınlarını al soru bankası cep kitabı deneme sınavları ve geçmiş yıl sorularını ezberle sakın islam çankaya ya da murat açıköğretime bulaşma deha dan şaşma

Merhabalar,

Ağustos 2013 smmm staj başlatma sınavına başvuru yapacağım. Fakat kursa gidebilecek durumda değilim.Sizlerin tavsiye edebileceği yayınlar,cd ler vs neler olabilir.Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Saygılarımla;
Bende dehanın kitaplarını tavsiye edebilirim.dehanın kitaplarından çalışıp verdim bende dersleri.çıkmış soruları netten çıktı alıp çözebilirsin kitap almana gerek yok ama konu anlatımlı kitaplarını alabilirsin dehanın.

Bende dehanın kitaplarını tavsiye edebilirim.dehanın kitaplarından çalışıp verdim bende dersleri.çıkmış soruları netten çıktı alıp çözebilirsin kitap almana gerek yok ama konu anlatımlı kitaplarını alabilirsin dehanın.

Sadece deha nın yayınları ile kursa gitmeden yeterli olur mu acaba?

benzer sorular cıkıyor ben murat ılkumutun kıtabından hazırlanmıstım deha nın staj baslatma kıtabını bılmıyorum ama murat ılkumutun kıtabı staj baslattıgımda ıyıydı suan nasıl bılemıyorum. deha ıle arasında kalıte farkı olacagını dusunmuyorum. 2004 yılından ıtıbaren cıkmıs sınav sorularını cıktı alıp sık sık cozmenı onerırım...