Sigortalı Hizmet Dökümü

mrb arkadaşlar şimdi ben yeni işe girdim sigorta başlangıçım yok acaba sigorta başlangıcımı kendim mi yapıcam yoksa işe girdim yer mi yapıcak ben nasıl alıcam e-devletten sigortalı hizmet dökümünü teşekkürler şimdiden

mrb arkadaşlar şimdi ben yeni işe girdim sigorta başlangıçım yok acaba sigorta başlangıcımı kendim mi yapıcam yoksa işe girdim yer mi yapıcak ben nasıl alıcam e-devletten sigortalı hizmet dökümünü teşekkürler şimdiden

İşe girişinizi çalışmaya başladığınız yer yapacak sizin herhangi birşey yapmanıza gerek yok. İşverenizi tarafından her aya ait çalışmalarınız bir sonraki ayın en geç 23 kadar kuruma bildirilir sizde bu tarihten iyibaren E-devlet üzerinden sigortalı hizmet dökümünde hizmet sürelerinizi görebilirsiniz.

İlk defa bir işe giriyorsunuz ve işyeri sizden daha önce SGK girişiniz olmamasına rağmen hizmet dökümü mü istiyor??

İşyerinde her çalışan için sicil dosyası saklanır.İş talebi sabıka kaydı nufus kaydı diploma örneği sağlık raporu gibi bazı belgeler dosyalanmak talp halinde gösterilmek zorunda yapılmaz ise cezası var.

ben şimdi napıcam tam olarak arkadaşlar ssk girişim olmadığı için diğer belgeleri teslim ederken insan kaynaklarına söylesem yeterlimi benim ssk girişim yok ondan belgeleri getirmedim diye

ben şimdi napıcam tam olarak arkadaşlar ssk girişim olmadığı için diğer belgeleri teslim ederken insan kaynaklarına söylesem yeterlimi benim ssk girişim yok ondan belgeleri getirmedim diye
İlk kez sigortalı olarak çalışmaya başlıyorum o nedenle hizmet dökümü yok demeniz yeterli.