Smmm Yeterlilik Sınavı İçin Elinde Sözel Derslere Ait Ses Kaydı Var mı ?

Sila Hanım,

Saydığınız şeylerin hepsini de ben yaptım. :) O nedenle dualarınız için teşekkür ederim. 2 gün sonra sınavlar açıklanıyor inşallah sizin dualarınızında bir katkısı olacaktır. Ayrıca tüm faydalanan arkadaşlarım gibi sizinde işinize yaramasına sevindim.

:) İnşallah kazanmışınızdır. Allahu Teala kimsenin emeğini karşılıksız bırakmasın. Ben daha hiç girmedim sınava. Bana da ders çalışma iştahı , zihin açıklığı versin.

Hocam kayıtlar için çok teşekkürler. Denetim dersi için bayağı faydalı olacak. Maliyet ve vergi hukuku için var mı tavsiyeniz? Geçen dönem bir kaç noktaya dikkat çekmiştiniz ve nokta atışı olmuştu sınavda fakat foruma o sıralar giremediğim için geç görmüştüm maalesef. Varsa böyle tespitleriniz faydalanalım lütfen.

Sayın zifir,

Umarım faydalı olur.

Tavsiyem yok maalsef çünkü oturup tekrar baştan çalışmam ve gözden geçirmem lazım :( Yoksa ne söylesem sallamasyon olur :)

Hocam kayıtlar için çok teşekkürler. Denetim dersi için bayağı faydalı olacak. Maliyet ve vergi hukuku için var mı tavsiyeniz? Geçen dönem bir kaç noktaya dikkat çekmiştiniz ve nokta atışı olmuştu sınavda fakat foruma o sıralar giremediğim için geç görmüştüm maalesef. Varsa böyle tespitleriniz faydalanalım lütfen.

maliyetten budönem safha maliyet sorusu bekleniyo ,vergidende 2 dönem gvk dan soru geldi bu dönem vuk ve amme alacaklarından gelebilir diye düşünüyorum ben

çevirmeye veya programa gerek yok arkadaşlar dosyanın uzantısını mp3 yapmanız yeterlı programa gerek yok