2014/1 SMMM Sınav Sonucunun Açıklanma Tarihi

Arkadaşlar sınav sonuçlarına nasıl itiraz edileceğini ve ücretinin ne kadar olduğu hakkında bilgi verir misiniz lütfen.

bu sınavda hakkaniyet yok.vergiden salladım 30 beklerken 55 aldım.denetim ve analizden en az 60 bekliyordum kaldım.acaba iyi sonuç almak için yalnıs yapmak mı lazım.emegime yazık 3 ayım boşa gidiyor.

odada ders veren hocanın söylediklerini aktarayım size
denetimden soruyu çok iyi okuyun en ufak fazla birşey yazmayın direk çizer.
vergiden yazın konuya yakından uzaktan ne varsa yazın sınav bitesiye kadar yazın.
maliyet tabloları düzgün yapın okunaklı olsun ne yaptığınızı mutlaka gösterin

yok bu sınavda ilk kazananlar anadoludan kazanıyor, İstanbul kazandırmıyor.üye sayıyı cok.bu arada bilge ve dehaya gideneler kazanıyor istanbuldada.arkadaşı tebrik ediyorum isa arkadaşı.diyorki bana maliyette 57 verse not yükseltmeye gircem 58 vermişler.demekki sınav adil değil.bu sınavda ismimi bile atlamıycam.bunlar kimi kandırıyor.belkide ben 7 de 7 yapmısdım bazı eller.odaya tesmere sikayyette bulundum diye bu notları aldım.kahrolsun faşizm!

ha belgeyi alsam ne olcak iş yok güc yok istanbudal 1 senedir iş bulamıyorum.bulsamda dandik iş.5 yılda muhasebe bürosu tecrübem var.

stajer yani tezkiye notum,3 tane 100 bir tane 65 aldım .365/4 bölersek :91.25 yapıyor.bunlar gitmiş sadece 2 tane 100 birde 65 almış sadece:88 vermişler.gerçek 91 notumu vermiyorlar kaldı benim 7 de 7 yapmama izin vercekler ölemi.ama 0.01 olsa bile not yükseltmeye kendileri sokuyorlar.

geçen dehanın kazandığı kızın notlara bakdım.sölüyüm.finansal:75 analiz:70 vergi:50 meslek:50 maliyet:50 hukuk:65 denetim :50 kaç tane 50 var.
benim notlarım:finansal:61 maliyet:50 hukuk:75 mslek:65 vergi:55 mali analiz:45 denetim :38 kimin notları iyi.kızın 5 tane 50 si var.niye dehaya gitmiş diye kazandırdılar.

çok şükür haziran sınavına gerek kalmadı,75 geldi vergiden tüm geçen arkadaşları tebrik ederim,haziranda gireceklere bol şans inşallah çalıştıkları yerlerden gelir...kolaylıklar.

çok şükür haziran sınavına gerek kalmadı,75 geldi vergiden tüm geçen arkadaşları tebrik ederim,haziranda gireceklere bol şans inşallah çalıştıkları yerlerden gelir...kolaylıklar.

tebrikler nasıl başardınız vergiden 75 almayı . sayısal soru tammıydı peki?

deha kadıköy hızlandırılmış vergi kursu saadettin hoca özel başka bir şey yok 4.girişimdi zaten 50 üzeri almazsam ayıp olurdu herkese bol şans.

Merhaba Arkadaşlar , 4. kez girdiğim maliyet muhasebesinden gene kaldım sanırım aptalım 5 ay soluksuz çalıştım 50 üzeri mutlaka gelir dedim sadece 3 tür maliyet muhasebebsi tek.. formda arkadaşlar bilirler yakarışımı ama nafile . İtiraz ettim bıkmadan 3. kez ama oda sonuç aynı olacağını bile bile ..

son hakkıma gireceğim 2 pas hakkımı kullansam biraz dinlensem mi diye düşünüyorum en azından kasım sınavın da girerim diye düşünüyorum. ama üzülüyorumda tek desrten bekliyorum belki bu mutluluğu yaşayamayıp dosya yakacağım.. 2 yaşında oğlum var benim. Onun için almalıyım.

İşin kötüsü ne biliyormusunuz çalıştığım şirket üretim firması bilg. Maliyet yaptırmam :) .. bilmezseniz maliyet muhasebesi analiz yapamazsınız o çıktılar ve raporlardan.. çok üzgünüm şuan .. bıraksammı diye düşündüm ama 5 yıllık emek :(

akıl verin ne olur ...

Merhaba Arkadaşlar , 4. kez girdiğim maliyet muhasebesinden gene kaldım sanırım aptalım 5 ay soluksuz çalıştım 50 üzeri mutlaka gelir dedim sadece 3 tür maliyet muhasebebsi tek.. formda arkadaşlar bilirler yakarışımı ama nafile . İtiraz ettim bıkmadan 3. kez ama oda sonuç aynı olacağını bile bile ..

son hakkıma gireceğim 2 pas hakkımı kullansam biraz dinlensem mi diye düşünüyorum en azından kasım sınavın da girerim diye düşünüyorum. ama üzülüyorumda tek desrten bekliyorum belki bu mutluluğu yaşayamayıp dosya yakacağım.. 2 yaşında oğlum var benim. Onun için almalıyım.

İşin kötüsü ne biliyormusunuz çalıştığım şirket üretim firması bilg. Maliyet yaptırmam :) .. bilmezseniz maliyet muhasebesi analiz yapamazsınız o çıktılar ve raporlardan.. çok üzgünüm şuan .. bıraksammı diye düşündüm ama 5 yıllık emek :(

akıl verin ne olur ...
merhaba, inş bu sefer olacak olumsuz düşünmeyin çünkü stres çok etkiliyor sonucu size naçizane önerim deha nın kaynakları ile çalışın ve gide biliyorsanız kursuna gidin bol bol soru çözün ve konunun özünü anlayın kesinlikle ezber yapmayın ben 2014 2 dönem maliyet sınavının kolay olacağını düşünüyorum umarım hak ettiğiniz sonucu alırsınız

arkadaşlar merhaba
vergi hukukundan mart 3. girişimdi. yine kaldım. hazıranda yıne gırcem. uygulama sorusunu hıc yapamıyorum.hazıranda uygulamadan neler gelebılır. ? arkadaşlar çıkabilecek uygulama sorularıyla ılgılı problem çözebılırlermı acaba forumda?sözel soorulardan neler gelebilir ?hiç ders çalışamıyorum. hevesimde kalmadı acıkcası

akıl verin ne olur ...

Emin ol bende senden farksızım senin yine bir ders benim 3 ders var.Sonuçları gördüğümde ağlama krizlerine girdim.Bende evliyim ama çocugum yok.Burada 2-3 çocugu olan çalışan arkadaşlar var onlara o kadar imreniyorum ki.Bende dedim geçen arkadaşlarıma 30 dan sonra kemik erimesi oluyor galiba bende de beyin erimesi oldu.İnan sona yaklaştıkca insan böyle hissediyor.Bu sınavdan bende umutluydum maliyetten 15 vermiş şok oldum.Tesmerin bilgi alma kısmından cevap kağıtlarımı istedim neye not vermiş bir bakalım.Ben daha önce mali sebeplerden sınava hiç giremeyip bir kez dosya yaktım.Şimdi ders çalışıyorum demeye inan utanıyorum.Sürekli bir sınav olayı var hayatımda.

Tekrar toparlan benimde vergi ve maliyet son hakkım kasıma bırakıcam.Bu sınavda da denetime giricem.Biraz dinlenmek lazım sanki süre az kaldı.Kasıma daha çok vakit var.Bu forumda maliyet yüzünden dosya yakan arkadaşları gördüm.Sınava girdiğimde bir beyefendi maliyet yüzünden dosya yaktıgını söyledi dahada gerildim.Elmizden geleni yapıp gerisini yüce yaradana bırakıcaz.Dosya yansa bile yine vazgeçmiycez.Bu mesleği seçtik madem hakettiğimiz ünvanı eninde sonunda alıcaz