Yüksek Li̇sans

reghull

Katkı Sunan Üye
arkadaslar aranizda y.lisans yapan veya yapmiş olan muhasebeci arkadaşlarımız var mı tavsiye edermisiniz?karıyer için faydalı olur mu?
hem çalişip hem de y.lisans yapılabilır mı
okan üni.nin uzaktan y.lisansını mı tavsiye edersiniz yoksa bilgi üni.yi mi
_?????:alkış::slee

Son düzenleme:
Elbette faydalı olur.

Amaçlara göre de değişir. Hiç yoktan faydası staj süresini kısaltıyor.

da; bu okan üniv. baya bir diploma vermeye başladı. Daha ilerisini düşünenler için biraz sıkıntı olabilir.

Biraz paraya kıyıp daha iyi bir üniv. tercih edilebilir.

iyi günler.

hocam bn muhasebe ve denetim alanında y.lisans yapmayı düşünüyorum siz yaptınız mı?sizin için bir faydası oldu mu.uluslar arası denetim şirketlerine geçişte faydası olur mu?

Ben Mba yaptım faydası oldu. Bilgi uni sanırım Okana göre daha iyi gibi
Ama okana gidip bu sayede smmm sınavını çok rahat veren arkadaşlarda biliyorum

Uzaktan Eğitim olunca motivasyon kaybı oluyor, uzaktan eğitim bitirmek disiplin işi bence

yüksek lisans smmm staj kısaltmadan sayılmamalıdır piyasa mali müşavirden geçilmiyor zaten.

Kendinize kariyer olarak bir şeyler katabileceğini düşünüyorsanız faydası olur. Şundan bundan da faydalanayım elimin altında dursun diyorsanız (bu sebeple sorduğunuzu düşünüyorum) onlar içinde faydası olur ama amacının dışında bir fayda...

Kendinize kariyer olarak bir şeyler katabileceğini düşünüyorsanız faydası olur. Şundan bundan da faydalanayım elimin altında dursun diyorsanız (bu sebeple sorduğunuzu düşünüyorum) onlar içinde faydası olur ama amacının dışında bir fayda...

?karıyer için faydalı olur mu?DİYE SORMUŞTUM

Yüksek Lisans düşünülüyorsa Tezli yapılmalıdır kanaatindeyim. Keza ileride akademik kariyer kapısını çalacak olursanız Tezsiz yüksek lisans mezunları dikkate alınmıyor diye biliyorum.

Arkadaşlar Merhaba
yüksek lisans tezi yazıyorum yalnız bazı bölümlerimde kaymalarım oldu onu nasıl ayarlayabilirim

ne tür bir kaymadan bahsediyorsunuz siz kendiniz mi yazıyorsunuz tezi konunuz nedir bir görebilirmiyiz?