7 De 6 Yaptigim Yeterlilik Kitap Ve Cdlerimi Satıyorum

Merhaba arkadaslar d.eha yayinlarina ait 7 ders kitabimi 100 tlye ..G.oruntulu Dersaneye ait cdlerimi 200 tlye satiyorum.cdler bir kere izlendi ..kitaplar da tertemiz..bu kaynaklarla 7de 6 yaptim vergiyi sona birakip hic calismamistim.onu da sonraki donemde verdim.ilginenler msj atsin.basarilar dilerim.

arkadaşım konuna atlamış gibi oldum ama yeniden konu açmak istemedim kusuruma lütfen bakma..
evde çalışarak 7/6 yaptığım D*** kitaplarımı meslek hukuku hariç diğer ders kitaplarını ve 770 soru bankasını ücretsiz veriyorum.. lütfen gerçekten ihtiyacı olan ve dershaneye gidemeyen arkadaşlar yazarsa sevinirim..

Merhaba arkadaslar d.eha yayinlarina ait 7 ders kitabimi 100 tlye ..G.oruntulu Dersaneye ait cdlerimi 200 tlye satiyorum.cdler bir kere izlendi ..kitaplar da tertemiz..bu kaynaklarla 7de 6 yaptim vergiyi sona birakip hic calismamistim.onu da sonraki donemde verdim.ilginenler msj atsin.basarilar dilerim.

Ne güzel geçmişsiniz miniminibon arkadaş gibi ihtiyaç sahibi birine hayrına verin bence.
Zaten bahsettiğiniz dershane kitaplarının 2016 basımlarıda piyasada 170 TL'dir.

Bilginize.