Tazminat Hk

Merhabalar 2016 ocak ayından beri çalıştığım şirket kapanıyor. Ancak iflas vermedi ve ltd şirketi kapatmıyor sadece ofisi sıfırlıyor elinde ki ürünleri veriyor. Ayın 28i çıkış günü dediler ben 24ünde çıkıcam çünkü ameliyat olacağım. artı içerde 15 gün izin günüm var kullanmadım.
Maaşım sigortada asgari gözüküyor ancak 1850 normalde alıyorum. Şimdi benim tazminat+yıllık iznim nasıl hesaplanacak bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba
Tazminat her çalıştığınız sene için bir brüt maaş düşünebilirsiniz.
Çıkış yapıldığı an içerde kalan yıllık izin alacağınıza ilişkin hesaplanır ve maaş hesabınıza yatırılır. 14 iş günü olduğundan 14 günlük ekstra ücret alacaksınız.

kıdem ve ihbar mı alacağım? Henüz bugün söylediler 28'i kapanış? Ayrıca sgk 'da olan ve asil maaşım farklı. Hangisinin üzerinden hesaplarlar ki...

kıdem ve ihbar mı alacağım? Henüz bugün söylediler 28'i kapanış? Ayrıca sgk 'da olan ve asil maaşım farklı. Hangisinin üzerinden hesaplarlar ki...
Kıdem ve ihbar alacaksınız.
Asıl maaşınızdan hesaplamaları lazım zaten usulsüz işlem yapmışlar bari bunu düzgün yapsınlar.

Resmiyette görünen/gösterilen ne ise tüm hesaplamalar,o miktar üzerinden yapılır(keşke sn.sedat2241 in dediği gibi olsa:)