2017/1 Smmm Mali̇yet Sınavı Hk.

arkadaşlar 2. soruda eksik bilgi girişinden kaynaklı itiraz işlemleri nasıl oluyor. diyelim ki soru hatalı iptal mi oluyor yoksa herkesin doğrumu kabul ediyorlar :)

merhaba.bu sınava ikinci girişim ve sadece maliyet sınavım kaldı.şimdi 2.soruyla ilgili bu soruyu hazırlayanlara çok kızdım onu belirteyim:)
Benim cevabım şu şekilde oldu ;3550-2840=710 x i 710 bulup dönem başı 300 den çıkardım.böyle yapan tek kişi sanırım benim.
normalde bildiğim kadarıyla maliyet sınavında gidişe kesinlikle puan verilmiyor.Ama insan düşünmeden de edemiyor.bu kadar insan madurken bir güzellik yaparlarmı insanlara diye:)

Arkadaşlar sabirsizlikla ne zaman aciklanacağını bekliyorum...benimde tek ders maliyet valla bende sınavda sorulardan hiçbirşey anlamadım... cevap verdim inşallah puan verirlerde geçeriz...
Yaaa keşke hangi ders olursa olsun tek ders kalanları geçirseler... ayyy inanın ki sınava girmekten ders çalışmaktan gına geldi artık kurtulmak istiyoruuuummm....ayrica aksi olursa itiraz edicem...

Arkadaşlar sabirsizlikla ne zaman aciklanacağını bekliyorum...benimde tek ders maliyet valla bende sınavda sorulardan hiçbirşey anlamadım... cevap verdim inşallah puan verirlerde geçeriz...
Yaaa keşke hangi ders olursa olsun tek ders kalanları geçirseler... ayyy inanın ki sınava girmekten ders çalışmaktan gına geldi artık kurtulmak istiyoruuuummm....ayrica aksi olursa itiraz edicem...

Sonuç alabildiniz mi ?

Arkadaşlar sınavda başarılı olan herkesi tebrik ediyorum.

Maliyet muhasebesinden geçen arkadaşlar 2. soruda cevaplarını yazabilirler mi ?