Limited Şirket Adres Değişikliği

merhabalar limited bir şirketin adres değişikliği yapılacak. mersisten adres değişikliği yapılması kısmını şirket yönetimi kendi şifreleriyle girip mi yapıyor. daha önce adres değişikliği yapmadım yardımcı olursanız sevinirim.
kira sözleşmesinde damga vergisi + stopaj hesaplama dışında dikkat etmem gereken birşey var mıdır?

şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum

merhabalar limited bir şirketin adres değişikliği yapılacak. mersisten adres değişikliği yapılması kısmını şirket yönetimi kendi şifreleriyle girip mi yapıyor. daha önce adres değişikliği yapmadım yardımcı olursanız sevinirim.
kira sözleşmesinde damga vergisi + stopaj hesaplama dışında dikkat etmem gereken birşey var mıdır?

şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum
Merhaba, işveren kendi şifresi ile de yapabilir yada yine sistem üzerinden size vekalet atayıp sizde şirketin işlemlerini mersis üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Adres değişikliği tescili sonrası vergi dairesi ve özellikle Sgk kurumuna (10 gün) içinde mutlaka bildiriminizi yapın.

E devlet ile de giriş mümküm, mersisten onaya gönderdikten sonra ilgili ticaret sicil müdürlüğünü bi ararsınız hata bela varsa söylerler zaten...