16.03.2012 smmm ruhsat töreni hakkında,

kaya34

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar bu dönem smmm olmuş arkadaşlarımı tebrik ediyorum,ismmmo dan mail geldi ve rezervasyon yapmamız isteniyor fakat düzenlenicek olan bu törene ismmmo nun sitesinde yalnızca bir kişinin eşlik edebileceği seçeneği var,eski dönemde bu törene katılmış arkadaşlar bu konu ile ilgili fikirlerini paylaşır ise memnun olurum,saygılırımla

Ynt: 16.03.2012 smmm ruhsat töreni hakkında,

Bu ruhsat toreni sanirim herkes icin degil, bana mail gelmedi. Hangi donem oldugunu bilemedigim icin Oda'ya sordum, Ozel SMMM sinavini gecenler icin dedi cikan bayan. Web sitesinde aslinda hicbirsey yazmiyor detay olarak...

Sari75 ' Alıntı:
Bu ruhsat toreni sanirim herkes icin degil, bana mail gelmedi. Hangi donem oldugunu bilemedigim icin Oda'ya sordum, Ozel SMMM sinavini gecenler icin dedi cikan bayan. Web sitesinde aslinda hicbirsey yazmiyor detay olarak...
hayır ben özel smmm diğilim ,şu kavramı duymak bile çıldırtıyor beni,özel smmmlerde
bu törene katılıcak ise ben gitmem zaten bu törene,öğrenmek istediğim bu tören normal smmm lere yönelik ise en fazla bir kişi mi getirebiliyıruz?

Biraz önce ismmmo yu aradım yalnızca normal smmm lere yönelik olduğunu söyledi bu törenin ilkokul mezunları aramızda olucak mı dedım hayır dedi yetkili,