16 Mart Bağımsız Denetim Sınavı

Arkadaşlar sınavlar gerçekten zordu. 3 bölüme girdim aslında sıkı da çalıştım ancak her şey çalışmakla da olmuyormuş. İlk 2 modülde soruların sadece %50'sine cevap verebildim. Kalan sorularda da 2-3 şıkkı elemiştim. 3. modülü bitirip tekrar cevaplayamadığım sorulara döndüğümde sadece 15 dakikam kalmıştı.

Bu arada geçen sınavın sorularından birkaçı aynen çıktı.
Muhasebe Standartları: A Kitapçığı 12., 15. sorular, bir kaç soru da sadece biraz değiştirilip sorulmuştu sanki.
Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı: A Kitapçığı 1., 7., 29., 40. sorular.
Kurumsal ve Finansal Yönetim: A Kitapçığı 14., 15., 33., 34. sorular, yine bir kaç soru biraz değiştirilip sorulmuştu.

Arkadaşlar, sorular yayımlanınca hatalı soru sorulup sorulmadığını inceleyelim lütfen.

Bağımsız denetim sınavı

Haklısınız.süre ciddi anlamda sıkıntılı. soruyu okumak zaten 1 dakikadan fazla sürüyor hayırlısı olsun bakalım[/QUOTE

amaç tamamen soygun emek hırsızlığı ben eminim ki bu suruları hazırlayan 5 kişi 10 kişi kaç kişi ise otursun bu 40 soruyu 45 dk cevaplasın bende birşey bilmiyorum.adamları yolu bulmuş 4 ders var ders başı 150 tl süper para bilmeyende bir şey yapıyorlar zanneder,
daha gitmem bu sınava

Kgk ya ben de şikayette bulundum.bukadar zorlayıcı soruları,bu kadar çelişkili şıkların olduğu bir sınavı bu kadar kısıtlı süre içersinde kazanmak imkansıza yakındır.kursa gitmiş olmama rağmen son hafta gece gündüz çalışmış olmama rağmen yine zor yine zor.geçmiş sınavların denetim sorularıyla uçurum var arasında.zaman darlığından insan stres olup bildiklerini de yanlış yapabiliyor.hızlı hızlı yapıyım diğer dersi de yetiştireyim diye kurumsaldan göz göre göre 4 yanlış yapmışım.böyle olmaz bu sistemle 70 ortalama tutturulmaz.

Aynı olay benimde başıma geldi süreyi yetiştiremeyecegim korkusuyla 5-6 soruyu bildigim halde telastan yanlış yapmışım bu sınavı gecebilmemiz için önceden soruları biliyor olmamız gerekiyor.bu sürede hem okuyup hemde düsünüp yanıtlamak mümkün degil.sınav baslamadan önce kgk yetkilileri ögretmenleri özellikle uyarıyorlardı.Dikkat edin kopya çekilmesin birbiriyle yarışıyorlar diye.Bilmiyorlar herhalde biz birbirimizle degil Kgk ile yarısiyoruz ne yazıkki.....

Kurumsal ve finansal yönetinden sunava katıldım.75 alacağım ancak kurum sınavlarda çok zorlayacağını açıklamıştı.ayrıca kurumsal dersinden temettü ve internet sitesi çok büyük ihtimal hatalı.ben lisansı alıyorum inşallah diğer kardeşlerimizde aynı başarıyı gösterir

s.a sayın zmm24 rica etsem hangi kaynaktan çalıştığınızı iletebilirmisiniz? saygılar

Kurumsal ve finansal yönetinden sunava katıldım.75 alacağım ancak kurum sınavlarda çok zorlayacağını açıklamıştı.ayrıca kurumsal dersinden temettü ve internet sitesi çok büyük ihtimal hatalı.ben lisansı alıyorum inşallah diğer kardeşlerimizde aynı başarıyı gösterir

Bulabilirsiniz.aslında bu kitap 15 yıl olamların eğitiminde kullandığı kitap.ancak sınavda da aynı konu lardan soruluyor.be bu kitaptaki ifadelerin soru haline getirilmiş ben sadece kurumsal yönetime girdim ve 75 alacağım inşaallah.cevapları sınavdan sonra yazdım.saüsem sitesinde var bu kitap.tüm üniversitelerin var bu tür yayınlar.ancak saüsem yayınlarından soruluyor.ben istanbul iktisat mezunuyum kendi üniversiteminde kitapları var ancak kurum sakarya üniversitesi ile bu konuda daha yoğun çalışıyor galiba

Bende tek dersten (kurumsal yönetim ilkeleri dersinden) girdim gerçekten hiç bir kalıba girmeyen hiç bir kaynaktan yararlanamayacağımız sorulardı 15 yıl tecrübem yok diye sınava giriyorum

merhaba arkdaslar mart sınav sorularını cozumlerıne nasıl ualsabılırm.kurumsla yonetım 16 17 sorular nakıt gırıs kac tl seklındekı sorular.

Merhaba arkadaşlar,
12 eylül deki sınava hazırlanıyorum ama elimde hiç not yok ve nasıl çalisabilirim tavsiyelerinize ihtiyacim var şimdiden yardimlariniz için teşekkür ederim :)