17 Martta en zorlandığınız ders hangisiydi ?

• Konbuyu başlatan KEMALİST
  • Başlangıç tarihi

17 Martta En Zorlandığınız Ders Hangisiydi?

• Vergi Hukuku

Kullanılan: 0 0.0%
  • Maliyet Muhasebesi

• Finansal Muhasebe

• Mali Tablolar Analizi

• Denetim

• Meslek Hukuku

• Hukuk

• Kullanılan toplam oy
    0
K

KEMALİST

Ziyaretçi
Martta sınava giren arkadaşlarım cevaplarınızı bekliyorum.

Ynt: 17 Martta en zorlandığınız ders hangisiydi ?

vallaha arkadaşım yine meslek hukuku son iki soruda hiç bişey yaptırmadı.inşallah ilk 3 soruyla geçerim 3 ünüde yaptım.Denetimde farklı tarzdaydı ama sanırım geçer notum olur.Bu ikisi sıkıntılıydı bence.Finansal muhasebeye girenlerde sıkıntılı diyorlar.

meslek hukuku. büyük ihtimal kaldım :(

arkadaşlar benim maliyetten son hakkım diye sınava girmedim vergiden girdim ama maliyet soruları önceki gibi bulmaca tarzında değil son 3 dönyireemdir acaba komisyonmu değişti bilgisi olan varmı önümüzdeki dönem sınava immi bir tane pas hakkım var haklarımda 3.dönem dahil son oluyor lütfen cvp yazarmısınız?????

arkadaşlarr maliyettenn çok basitti safhayı formülü doğru yazıpta dönembaşını alan tek benmiyim acepppppp??

Dönembaşı alınması gerekiyordu degil mi biliyordum ama yanıltmacalı soru zannettim sildim tekrar yaptım sonuca bakınca yıkıldım birde merak ettigim miktar dogru eşdeger birim maliyet dogru dönemin eşdegeri dönembaşını almadıgımdan yanlış dönemsonu birim maliyet formülleri gidişi dogru bu sorudan kaç puan gelir ilk girişim oldugundan puanlama hakkında hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler cevap bekliyorum