fonradar

18-19 Kasım Sınav Sonuçları Açıklandı

Ynt: 18-19 Kasım Sınav Sonuçları Açıklandı

Evet nihayet açıklayabildiler.7'de 6...Pek mutluyum.Bi vergi kalmış.Denetimden nasıl geçtim çözemiyorum. :)

arkadaslar bende önce odadan yarım saat sonra netten baktım 7 de 5 vrgi ve maliyet kalmıs....:(((aslında sadece maliyeti bekliyodum ama..napalım ilk giriş için gayet basarılı dediler de bakalım..calısıcaz artık..
ya arkadaslar bide anlamadıgım bişey var girenler bilirler genel hukuk soruları gayet kısa cevaplı ve basitti sorular ve kağıdım hala aklımda yani 100 bekliyodum da hadi 80 olsa diodum bi baktım 50 gelmiş bu nasıl bi puan sistemi nerdeyse en garanti derstende kalıyomusum yaa neyse bitti gitti gerisine tam gaz calısalım vaktimiz dar..herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun

kalimera biz de aynı şeyi düşünüyoruz.Bi iki arkadaş,hepimiz 90-100 beklioduk hukuktan ama hep 50.Kıllanmaktayız.

EVET İLGİNÇ SONUÇLAR ÇIKIYOR. BEN İLK GİRİŞTE 5 DERS VERDİM. KALAN İKİ DERS "TEMEL HUKUK VE MESLEK HUKUKU" İDİ. HEM DE BİRİNDEN 25 BİRİNDEN DE 35 GELDİ.. İLGİNÇ. OYSA ÖZELLİKLE TEMEL HUKUKTAN ÇOK İYİ NOT BEKLİYORDUM. BU SEFER YANİ İKİNCİ GİRİŞİM DE İKİ DERSTEN DE 100 LÜK KAĞIT VERMEME RAĞMEN 75 VE 80 GİBİ NOTLAR GELDİ... NEYSE BU İŞ SABIR İSTİYOR.. HERKESE BU YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUM.

arkadaşlar benimde il girişim tek ders vergi den kalmışım ama 90 lık kağıt vermiştim 40 geldi diğernotların ortalamsı 70 in üzerinde bu işte bir problem olduğunu düşünüyorum itiraz edeceğim. ama itiraz edip sonucu değişen kimse varmı acaba ???*

bence hiç riske atmayın cunku duyduguma gore hiç bi şey değişmiyormus.bi kere daha deneyin bence.özellikle ilk girişte yapılan itirazları pek önemsemiyolarmıs ancak son sansında 45 falan almıssan itiraz edince degerlendiriyorlarmıs diye duydum.adaletsizliklerin oldugunu bende ilk girişimde anladım bende 70 bekliyodum vergiden ama 35 geldi demek bırakmak istegi var adamlarda demekki...
vergiye hangi kaynaktan calısmıstınz acaba bende simdi kitap alıcamda kazım yılmaz diyolar ama simdi kanunlar degişecekmiş onları nasıl calısıcaz?nasıl bir yol izliceksiniz..yardımcı olursanız sevinirim

kalimera ' Alıntı:
arkadaslar bende önce odadan yarım saat sonra netten baktım 7 de 5 vrgi ve maliyet kalmıs....:(((aslında sadece maliyeti bekliyodum ama..napalım ilk giriş için gayet basarılı dediler de bakalım..calısıcaz artık..
ya arkadaslar bide anlamadıgım bişey var girenler bilirler genel hukuk soruları gayet kısa cevaplı ve basitti sorular ve kağıdım hala aklımda yani 100 bekliyodum da hadi 80 olsa diodum bi baktım 50 gelmiş bu nasıl bi puan sistemi nerdeyse en garanti derstende kalıyomusum yaa neyse bitti gitti gerisine tam gaz calısalım vaktimiz dar..herkesin hakkında hayırlısı neyse o olsun

:) aynı durumu bende yaşadım sadece 2 dersim kalmıştı vergi ve genel hukuk baya çalıştım sınav sonrası soranlara en kötü 80 alırım iki derstende diyorum sonra sonuçlara baktım vergi 50 hukuk 62 çok şükür geçmişiz ama nasıl okuduklarını hala çözemedim kağıtları