2009 aralık doneminde maliyet muhasebesinden kalan arkadaşlar

Ynt: 2009 aralık doneminde maliyet muhasebesinden kalan arkadaşlar

Minik ' Alıntı:
Bence de dikkate al.. :) Gerçi her konudan hazırlıklı olmak lazım.

5 6 Aralık sınavına hazırlanırken en çok zamanı maliyete harcamıştım :(

Hayırlısı böyleymiş..

5 i sorma ya. Bazı arkadaşlarım anlamadı. 10 luk sistemden mi 5 falan diyorlar. Hayır 100 lük sistemden diyemedim :D :-[

Hayırlı akşamlar herkese.

ee ben ne diyeyim.. 0 aldım.. 10 luğumu kaldı , 100 lüğümü :D

ben maliyetten ve vergiden bir sayfa bile açmamıştım :)

İtirazlar açıklanmış arkadaşlar değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (27) almış olduğunuz görülmüştür diyor hayırlısı olsun....

eike ' Alıntı:
İtirazlar açıklanmış arkadaşlar değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (27) almış olduğunuz görülmüştür diyor hayırlısı olsun....

hayırlısı olsunda diyormu gerçekten , merak ettim

hayırlısı olsun benden di :'(

eike ' Alıntı:
aynen değişmemiş.bekliyorduk zaten böyle olmasını.itirazlar tepki acısından önemliydi.itirazlar umarım mart sınavında etkisini gösterir .

İTİRAZ SONUCU:"değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (18) almış olduğunuz görülmüştür."

arkadaşlar maliyet muhasebesi sorularının çözümünü yayınladılar ve orada 171600 bizim gibi sonuç.peki biz halen nu notları nasıl anlıyoruz.bu sorunun bir kaç farklı çözüm yolumu var.biz hocanın istemdiği yoldan mı mı çözdük ben anlamıyorum.

merhaba.

maliyet notlarını bana da mail atabilir misiniz ?

teşekkürler şimdiden...

Arkadaşlar bende maliyetten çuvallamış durumdayım:)) 7de 6 verip tek ders maliyetten 2 sınavdır kalıyorum. İslam Çankaya, Yurdakul Çaldağ ve Deha maliyet kitaplarından dönüşümlü olarak çalışmaya çalışıyorum geçen sınavda maliyetten hangi konuların çıkabileceğini kurslar tahmin etmişti, bu sınavda ne çıkabileceğine dair kurslardan haber alan arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa sevinirim.. Hepinize iyi ve sabırlı çalışmalar diliyorum keza ben bıktım:)))

maliyetten dağıtımlarda planlı ve turlamalı dağıtımdan soru kaç kere çıkmış?şimdiki sınavda çıkma oranı yüzde kaçtır? :) varmı tahmini olan.tahmin eden varsa 373 e alacağa atçam diye de irenç bi espri edesim geldi ;D

ozsenta ' Alıntı:
İTİRAZ SONUCU:"değerlendirme sonucunda herhangi bir hataya rastlanmadığından aynı notu (18) almış olduğunuz görülmüştür."

arkadaşlar maliyet muhasebesi sorularının çözümünü yayınladılar ve orada 171600 bizim gibi sonuç.peki biz halen nu notları nasıl anlıyoruz.bu sorunun bir kaç farklı çözüm yolumu var.biz hocanın istemdiği yoldan mı mı çözdük ben anlamıyorum.
+1 bende hiçbir zamn anlamadım ama sınava artık sayılı günler kaldı .sadece tek istediğim sorunun anlaşılır net olması.sonucu tekrar bulup kalmak istemiyorum.gidiş yolu tüm kitaplarda aynı olan bir soru gelirde umarım busefer maliyetten kurtulurum.

maliyetten çıkacak sorular konusunda son tahminleri olan varmı.dersaneye giden arkadaşlar aldıkları tiyoları bizlerle paylaşabilirlermii.

benim tahminim işçilik veya satışların maliyeti geleblir.. ana soru olarakta standart sapma veya fireli evre maliyet gibi soru olabilir.. kademeli dağıtım ise kalan çok olduğu için bir kurtarma sorusu olabilir.. son iki sınavda çıkacak soruları tutturmuştum ama buna kesin bir tahminim yok.. maliyetten ağlayan çok 50 alacak kadar kolay bir sınav olabilir ama güvenmeyin derim..